• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Inkolinia - koncert

Zapraszamy na koncert Inkolinii -  duetu muzycznego z Gdańska, który tworzą Inko (Grażyna Charkiewicz)- wokalistka, autorka tekstów i linii melodycznych wokalu oraz Andrzej Kędzierski - gitarzysta, twórca muzyki ilustracyjnej, autor i producent muzyki zespołu. 

paź 15

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 30 - 40 zł
lis 5

sobota, godz. 18:00

bilety 40 zł
Kup bilet
Zespół powstał w 2020 roku. Ich muzyka określana jest często jako pop alternatywny, ambitny pop lub nawet "Inko pop" dla bardziej wtajemniczonych... Muzycy w swoim przekazie, w sposób zupełnie naturalny, stawiają na różnorodność. Nie da się zaszufladkować Inkolinii po wysłuchaniu jednego utworu. Każdy jest inny i opowiada odrębną historię, wpada w ucho i tam zostaje. W przedstawianiu historii pomógł zespołowi tajemniczy mebel - słynna komoda, która pojawiła się w kilku teledyskach Inkolinii. Ubarwiła ona historię powstawania duetu, której początki nie były łatwe, a pandemiczne realia spowodowały, że duet przez około rok od momentu rozpoczęcia działalności,  zmuszony był "zamieszkać w internecie". Postawili na warstwę kreatywną: tworzenie kolejnych utworów i teledysków, aż do momentu kiedy koncertowanie stało się wreszcie możliwe. Wszystkie teledyski duetu Inkolinia można obejrzeć na ich kanale YouTube "Inkolinia" - muzycy sami je reżyserują i produkują, a z uwagi na pandemiczne okoliczności, nagrywane były zwykle w zamkniętych przestrzeniach: w domu, samochodzie, a także we wspomnianej tajemniczej komodzie. W serwisie Spotify znajduję się pierwszy album muzyczny Inkolini zatytułowany "Algorytmy". Obecnie muzycy pracują już nad kolejną płytą, która najprawdopodobniej będzie w języku angielskim, jednocześnie koncertując i promując album "Algorytmy".

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy do złożenia wizyty w ciekawym świecie dźwięków, wokalu i tekstów o niepowtarzalnym charakterze. Po prostu zapraszamy na koncert duetu Inkolinia - czas ich poznać!
 

Opinie