• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Hunter | Tuff Enuff (1 opinia)

Niestety koncert został odwołany i jest nam z tego powodu bardzo przykro. Bardzo chcieliśmy, by koncerty zespołów Hunter i Tuff Enuff odbyły się w Atlanticu, jednak przy organizacji wydarzeń, mimo dobrej woli stron zdarzają się takie momenty... Nie zmienia to faktu, że bardzo przepraszamy zarówno zespół, jak i wszystkich, którzy wybierali się za koncert.
Ci z Was, którzy zakupili bilety mogą je zwrócić w miejscu zakupu - w kasie klubu Atlantic lub na www.interticket.pl

cze 8

sobota, godz. 20:00

Sopot,
bilety 85 zł
Kup bilet
sie 9-10

piątek - sobota

bilety 249 zł
Kup bilet
TUFF ENUFF założona w Chorzowie w 1992 roku grupa grająca szeroko rozumiana muzykę metalowa(groove metal).Tuff Enuff brał udział w wielu edycjach festiwali muzyki rockowej i metalowej w Polsce i za granica: Węgorzewo, Mayday Rock Festiwal, Odjazdy, Metal Hammer Festiwal, Metalmania, Intermedia,Go East,Przystanek Woodstock...W 1996 roku została wydana pierwsza płyta zespołu "Cyborgs don't sleep" bardzo dobrze przyjęta na polskim rynku przez publiczność jak i krytyke.Drugą płytę "Diablos Tequilos" zespół wydał w 1997r. W 1998 roku utwór "Sedum" pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu GNIEW.Tuff Enuff grał koncerty i trasy koncertowe, towarzysząc między innymi zespołom: Testement,Fear Factory,Acid Drinkers, Vader, Illusion, Kazik Na Żywo, Flapjack, Blenders, Dynamind, D.R.I.Grupa łączy w swoim stylu gatunki metal, rapcore z elementami punku,doprawiając wszystko specyficznym poczuciem humoru.Rok 2011 przynosi reaktywację zespołu po ponad 10 latach nieobecności scenicznej!

rock / punk - koncerty w Trójmieście
HUNTER powstał w Szczytnie na Mazurach, założony przez gitarzystę Pawła "Draka" Grzegorczyka i perkusistę Grześka "Brooza" Sławińskiego. W 1983 roku, wspólnie z kolegami z klasy szczycieńskiego LO zaczęli grać covery na szkolnych akademiach. Kilka lat później, już jako HUNTER, zagrali pierwszy koncert na deskach Miejskiego Domu Kultury. Był to rok 1985 i od tego czasu datuje się istnienie zespołu.

Geneza nazwy nie wydaje się być skomplikowana:
"Po prostu spodobało nam się to słowo. W momencie, kiedy nazwa powstawała, kompletnie nie zdawaliśmy sobie sprawy, co oznacza. To było na początku nauki w szczycieńskim LO. "Hunter" było słowem z tytułu kawałka Def Leppard - "Die Hard The Hunter" - z płyty "Pyromania", której byliśmy z Grześkiem wielkimi fanami. Dopiero zaczynaliśmy się uczyć angielskiego i nie zadaliśmy sobie trudu, żeby je tłumaczyć. Poźniej, jego sens trochę mnie rozczarował, przyznaję. Postanowiliśmy jednak, że gdy ktoś nas spyta: "dlaczego nazwaliście się Łowcy?" - będziemy odpowiadać: Jesteśmy Łowcy, bo zabieramy bogatym i dajemy biednym... czyli nam samym. W rzeczywistości w momencie wymyślania nic dla nas nie znaczyło - po prostu zlepek sześciu literek bez żadnej ideologii tworzących fajnie brzmiące słowo"

Koncert - 14 czerwca 2015 (niedziela)
otwarcie klubu: 19:00
początek koncertu: 20:00
Bilety 45pln przedsprzedaż/55pln w dniu koncertu do nabycia w kasie klubu oraz na www.interticket.pl

Opinie (1)

  • Koncert został odwołany!!

    • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.