• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Hospitality

Hospital Records oraz illegalbreaks zapraszają na kolejną odsłonę HOSPITALITY w Polsce! Tym razem terapia w kurorcie nadmorskim Sopot.

Main room:
METRIK
GRAFIX
ETHERWOOD
hosted by Ruthless MC

Support & Fontanna - info wkrótce!


*** Metrik ***
Londyński producent Tom Mundell trafił pod skrzydła Hospital Records w 2012 roku i od tego czasu niezmiennie udowadnia, że zasługuje na miejsce w legendarnej wytwórni. Wcześniej wydawał także w Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio.Zakochany w muzyce fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80-tych, muzyki filmowej i oczywiście tanecznej. Od lat doceniany przez Radio One na czele z Annie Mac i Zane Lowe. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh, Gorgon City czy Swedish House Mafia.
www.metrikmusic.com

*** GRAFIX ***
Znany z formacji Fred V & Grafix, która dołączyła do rodziny Hospital w 2011 roku. Josh Jackson aka Grafix od ponad dekady należy do liderów gatunku, mając na koncie trzy wspólne albumy duetu. Po latach sukcesów obrał nowy kierunek jako artysta solowy, którego znakiem rozpoznawczym są dopracowane w każdym szczególe produkcje i mocniejsze, mroczniejsze dźwięki.
https://www.facebook.com/grafixmusicuk/

*** Etherwood ***
Obecnie jeden z wiodących artystów na liście Hospital Rec. Inspiracje do zanurzenia się w świecie d'n'b znalazł w numerach Aphrodite, Photek, Logistics, Roni Size i DJ Hype. Pierwszym solowym albumem wywalczył sobie bezpieczne miejsce na scenie światowej i uznanie wśród czołówki producentów gatunku. Kolejne krążki trafiły na czołówki list popularności (pierwsze miejsce "Blue Leaves" na iTunes - muzyka elektroniczna) i ukazały majstersztyk Etherwood'a jako producenta (szczególnie stworzone w izolacji w Finlandii "In Stillness").
https://www.facebook.com/etherwood


więcej informacji:
www.illegalbreaks.com
www.hospitalitydnb.com

Przeczytaj także

Opinie

 • clubbing / disko
  maj 23
  czwartek, g. 21:00
  Gdańsk, Absinthe
  Back to the 80's
 • muzyka elektroniczna , clubbing / disko
  maj 24
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Food Hall Montownia
  Dj Set | Enzo