• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Holi Color Flashmob - Gdańsk

Trzygodzinny flash mob, podczas którego w powietrzu będzie wirował różnokolorowy proszek w niedzielę 9 lipca o godz. 15 przy Neptunie w Gdańsku (ul. Długi Targ).

Flash mob będzie nawiązywał do indyjskiego święta Holi, które jest świętem kolorów, radości, szczęścia i niespodzianek. W obu miejscach puszczona będzie muzyka, do której zatańczą wszyscy chętni, którzy dodatkowo będą obrzucać się różnokolorowym proszkiem.

- Chcemy zaprosić mieszkańców Trójmiasta do wspólnej zabawy i beztroskiego spędzenia kilku godzin na Starówce - mówi organizator imprezy Razvi Hussaini, pochodzący z Indii, a mieszkający w Polsce już ponad 15 lat. - Wspólnie pokażemy, że Sopot i Gdańsk to wesołe, kolorowe i uśmiechnięte miasta.

Organizatorzy proponują, by uczestnicy imprezy założyli białe ubranie - może to być koszulka, bluza lub kurtka. Ci, którzy chcą samodzielnie obsypać się kolorowym proszkiem, będą mogli kupić go na miejscu. Nie ma potrzeby obawiać się o ubrania, proszek zniknie z nich po pierwszym praniu.

Podczas imprezy najważniejszy będzie luz i uśmiech. - Nie męczmy się ćwiczeniem skomplikowanych układów choreograficznych i nie martwmy się, czy wszystko się uda - mówi Razvi Hussaini. - Po prostu zatańczmy w stylu dowolnym, gdy rozsypywany w powietrzu kolorowy proszek holi będzie tworzył niepowtarzalny klimat tej imprezy - zachęca.

Holi Flash Mob odbył się już m.in. w Warszawie i w Poznaniu. Na Starówce bawiło się ponad 2 tys. osób. - To była spontaniczna, energiczna impreza - mówi Razvi Hussaini. - Wiele osób podchodziło do organizatorów i mówiło, że powinniśmy robić takich więcej. Dlatego też teraz organizujemy Holi Flash Mob w ośmiu miastach, w tym w dwóch w Trójmieście.

Aby dowiedzieć się więcej o Holi Color Flash mob w innych miastach, odwiedź stronę:
www.facebook.com/razvievents

Przeczytaj także

Opinie