• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Hip-Hop Jam 3city | Beatbox | Freestyle | Rap

Ho! Ho! Ho!Cz as na podsumowanie tego roku w hip-hopowym stylu! Dlatego zapraszamy na 15. edycję naszego hip-hop jam session! Hip-hopowa rodzinko czas na świąteczne spotkanie przy rapowym stole! 15. grudnia zapraszamy Was od godz. 20:07 na jam session do naszego drugiego domu - Pubu 107 w Gdańsku. Zapraszamy jak zawsze - wszystkich miłośników muzyki, hip-hopu i rapu. Jeśli robisz beatbox, czy freestyle lub chciałbyś zacząć to czekamy na Ciebie!

lut 22

czwartek, godz. 18:00

bilety 20 zł
mar 10

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 89 - 259 zł
Kup bilet
Co ważne - jak zawsze będziemy mieć dla Was otwartą scenę z open majkiem. Na miejscu spotkają się takie światy jak impro, hip-hop, czy stand-up. Przygotowaliśmy dla Was dużo dobrego rapu! Będzie tematycznie - możecie spodziewać się inspirowanych świątecznymi jinglami bitów, świątecznych rap scenek i tematów.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Jak na święta przystało nie zabraknie dobrego jak u mamy jedzenia od Meatbusters i napitek na barze od 107. Czy wiemy co się wydarzy? Chcemy, aby ten wieczór był współtworzony z Wami w trakcie.
CZASÓWKA IMPROWIZOWANA:
20:07 START - Beatbox, Freestyle - OPEN MIC
21:00 CHRISTMAS RAP-IMPRO
22:00 Koncert ROOKIE POLISH JESUS
A potem... Freestyle pod świąteczne tematy i grafiki do końca!

KONCERT:
ROOKIE POLISH JESUS

Rookie Polish Jesus, znany również pod pseudonimem JAYsON, to artysta bydgoskiego pochodzenia, którego ciężko nazwać po prostu raperem. Po latach spędzonych na parkiecie tanecznym, na którym zdobywał m. in. Mistrzostwo Polski, zdecydował się rozpocząć karierę muzyczną. Pisze teksty i tworzy muzykę w różnych stylach i gatunkach, czerpiąc inspiracje z wszystkiego co go otacza. Głównymi tematami poruszanymi w jego utworach są: życie towarzyskie, samoocena, sprawy sercowe i rap. W repertuarze Rookiego wśród kawałków do tańca i bardziej oldschoolowych brzmień znajdzie się również miejsce dla piosenek spokojniejszych idealnych do słuchania samemu wieczorem. Teksty bogate w odniesienia popkulturowe i gry słowne wraz z chwytliwymi refrenami tworzą utwory, które przypadną do gustu osobom skupionym na treści jak i tym, którzy doceniają bardziej wartość muzyczną.

PROWADZĄCY:
Krzysiek, znany jako Proste - muzyk, freestyler, zajawkowicz. Gdzie Krzysiek tam dobre flow i dobra energia!

Wjazd za free. Ale... jeżeli podoba Wam się to, co robimy bardzo docenimy wsparcie w postaci wrzutki do Mikołajowej CZAPY dostępnej przy scenie podczas eventu - to ważne, ponieważ cel jest szczytny - zbieramy na głośniki, dzięki, którym jamy będą na jeszcze wyższym poziomie.

PODZIELMY SIĘ MIKROFONEM!
Wpadajcie licznie!

Opinie