• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hip Hop Festival 3Miasto (1 opinia)

Zapraszamy Was na kolejną edycję Hip Hop Festival 3Miasto by Fresh N Dope!

Wystąpią:
- Kizo
- polski raper i autor tekstów. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Tymek, Borixon, Wac Toja, Margaret, Young Igi, Szpaku czy Malik Montana. Członek zespołu Chillwagon. Zawodnik federacji Fame MMA. Pierwsze numery udostępniał już w 2009 roku.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


- Paluch- polski raper. Były członek zespołu Aifam. Współtworzy kolektyw DIIL Gang oraz trio Syntetyczna Mafia. Od 2018 roku wspiera ligę DOPE. Raper pochodzi z poznańskiego Piątkowa.

- Kękę- również Kę, Kędzior, Kiki, Mr Kękę, KęKi, właśc. Piotr Dominik Siara - polski raper. Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku. Od 2013 roku związany z wytwórnią Prosto, w której wydał krążki Takie rzeczy oraz Nowe rzeczy.

- Gedz- znany również jako Gedz PGS, PGS, Gedziunio, Klakier, GieDZu i Gedziula - polski raper, wokalista i producent muzyczny. Jakub Gendźwiłł działalność artystyczną podjął w 2003 roku. Pierwsze solowe wydawnictwo rapera zatytułowane Ręka na pulsie ukazało się w 2012 roku.

- Kaz Bałagane- polski raper, autor tekstów i producent muzyczny. Artysta współpracował z takimi twórcami jak Taco Hemingway, Białas, Paluch, Małolat, Pezet, Żabson, Kizo, Bonus RPK, Peja, Koldi ALC, Młody Dron a także kolektywami PRO8L3M, Alcomindz, Mobbyn oraz Hewra.

- Wac Toja- inaczej Wacław Osiecki to polski raper urodzony w Kisielicach, mieszkający w Elblągu, a następnie w Gdańsku. Posiada charakterystyczną barwę głosu. Na jego debiutanckim album "High Quality" znalazły się bezprecedensowe wersy o szybkim życiu.

- Trill Pem- Polski raper i autor tekstów. Aktualny, świeży styl ubrany w luźnie płynącą nawijkę - te słowa idealnie opisują twórczość Trill Pem'a. O Przemku zrobiło się głośno po jego gościnnej zwrotce w piosence "Rainman" u Tymka. Za jego sukcesem nie stoi jednak jedynie Tymek, bo niedługo później, bo w sierpniu Trill wypuścił piosenkę "NICKI" z gościnnym udziałem Wac Toja, która stała się bardzo rozchwytywana i w serwisie YouTube ma ona ponad 30 milionów wyświetleń (stan na wrzesień 2020).

- Pusher x Oska030- to dwóch Polaków z Berlina, którzy są braćmi. Rapują zarówno po polsku, jak i po niemiecku i współpracują z polskimi producentami, takimi jak Oil Beatz , PSR, NEWLIGHT$ czy RAFF J.R. Raperzy mają przygotowanych już kilka kolejnych singli wraz z teledyskami.

Osoby które nie ukończyły 15 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu, będąc pod opieką osoby dorosłej, która bierze za nią pełną odpowiedzialność, po zakupie biletów dla osoby niepełnoletniej oraz dorosłej.

Przypominamy, że kupując bilety od osób trzecich możecie zostać oszukani ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Do zobaczenia!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  89 - 159 zł
Bilety w sprzedaży: TUTAJ

Opinie (1) 1 zablokowana

 • znam tylko Palucha

  reszta to jacys przebierancy...

  • 3 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.