stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hengelo

1 kwietnia 2019 r. Blues Club zaprasza na koncert zespołu Hengelo.

wrz 24

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 169 zł
przedsprzedaż 129 zł
Kup bilet
lis 27

sobota, godz. 18:30 - 22:00

Gdynia,
bilety 65 zł
przedsprzedaż 55 zł
Kup bilet
Zespół Hengelo tworzą: Mateusz Konieczny (wokal), Paweł Palej (gitara), Łukasz Kozera (klawisze), Robert Zając (bass), Jacek Brzezina (bębny). Z połączenia doświadczeń muzyków powstał styl charakteryzujący się wpływami muzyki lat 80-tych, współczesnego rocka i szeroko pojętej alternatywy.

rock - koncerty w Trójmieście


Wraz z pojawieniem się w sieci debiutanckich utworów, Hengelo rozpoczęło działalność koncertową. Grupa koncertowała w kraju i za granicą, m.in. w Holandi i Francjii. Zespół został szybko zauważony i doceniony przez odbiorców muzyki rockowej i alternatywej w regionie. Zyskał również bardzo pochlebne opinie profesjonalnych krytyków o czym mogą świadczyć zwycięstwa w prestiżowych konkursach i festiwalach, takich jak: "Katofonia Music Outbreak", konkursie "Zrób Hałas" organizowanym przez Teatr Śląski, "Koz ALL Music Festival" w Kędzierzynie-Koźlu oraz projekcie Dzielnica Brzmi Dobrze, którego patronem jest Katowice Miasto Muzyki UNESCO. W listopadzie 2016 roku pojawiło się debiutanckie wydawnictwo promujące, zatytułowane "Hungry Eyes".

W ramach popularnego międzynarodowego cyklu Sofar Sounds, grupa zagrała akustyczny występ w Krakowie, a następnie pojawiła się na antenie radiowej Czwórki, Trójki oraz Antyradia. 4 sierpnia 2017 grupa została wybrana spośród 850 zgłoszonych zespołów i wystąpiła na "Małej scenie" Przystanku Woodstock. 9 października 2017, przy wypełnionej po brzegi widowni Teatru Śląskiego w Katowicach, Hengelo zagrało koncert z okazji drugich urodzin. W koncercie wzięli również udział zaproszeni goście, m.in. Miuosh i Natalia Grosiak. Zespół Hengelo brał także udział w ubiegłorocznym Żubrowisku, gdzie otrzymali Nagrodę Burmistrza.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Bilet ulgowy
    20 zł
Bilety ulgowe przysługują studentom.

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.