• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Helios Anime zaprasza na pokazy - One Piece Film: Red

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Od piątku, 4 listopada, na ekranach wszystkich kin Helios odbędą się wyjątkowe seanse w ramach nowego projektu sieci HELIOS ANIME. Na ekranach zaprezentowany zostanie One Piece Film: Red - japoński animowany film akcji fantasy.

kwi 26

piątek, godz. 18:00

bilety 29,90 zł
ulgowy 29,90 zł
przedsprzedaż 19,90 - 27,90 zł
maj 9

czwartek, godz. 18:30 - 21:30

bilety 15 zł
ulgowy 10 zł
Uta - najbardziej kochana piosenkarka Świata. Jej głos, który ukrywa jej prawdziwą tożsamość został opisany jako Nie z tego świata!. Po raz pierwszy pojawi się publicznie podczas koncertu na żywo, na którym pojawią się między innymi Słomkowe Kapelusze i Luffy.

Podczas gdy miejsce koncertu wypełniają fani Uta podekscytowani piraci, przyglądająca się wszystkiemu uważnie marynarka wojenna i Słomkowe Kapelusze prowadzone przez Luffy'ego, który po prostu przyszedł cieszyć się jej występem. Głos, na który czekał cały świat, zaraz zabrzmi jak nigdy dotychczas. Historia rozpoczyna się od szokujących słów, że tajemnicza piosenkarka jest córką samego Shanksa!

One Piece Film: Red to japoński animowany film akcji fantasy z tego roku w reżyserii Gorô Taniguchi i wyprodukowany przez Toei Animation. Jest to piętnasty film fabularny z serii One Piece, oparty na mandze o tym samym tytule napisanej i zilustrowanej przez Eiichiro Odę, który pracował przy filmie jako konsultant kreatywny.

HELIOS ANIME to nowy projekt sieci stworzony z myślą o fanach gatunku, którzy do tej pory nie mieli możliwości zobaczenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. W ramach cyklu prezentowane są największe hity i światowe produkcje na najwyższym poziomie.

Informacja o biletach

Cennik Helios Anime:
15 dni i więcej wcześniej - 17,90
8-14 dni wcześniej - 19,90
4-7 dni wcześniej - 22,90
1-3 dni wcześniej - 25,90
w dniu seansu - 28,90

Opinie

 • projekcje filmowe
  kwi 21
  niedziela, g. 13:00
  Gdańsk, Helios Metropolia
  Anatomia Upadku
 • projekcje filmowe
  kwi 21
  niedziela, g. 11:15
  Gdynia, Helios Riviera Gdynia
  Helios Dla Dzieci