• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Halloween na PGE Arenie Gdańsk

Zwiedzanie ciemnych cel stadionowego aresztu, błądzenie zakamarkami tunelu i sektora gości, odwiedzenie strefy VIP w ciemnościach i z czyhającymi na trasie upiorami, w końcu zjazd straszną kolejką tyrolską i udział w halloweenowym wyścigu gokartowym to atrakcje jakie PGE ARENA oferować będzie na HALLOWEEN.

w każdą sobotę (do 29.06), godz. 9:00 - 13:00

Gdańsk, Piecki-Migowo skwer przy...
Wstęp wolny
paź 19

sobota, godz. 18:00

bilety 125 - 175 zł
Kup bilet
Oprócz zobaczenia miejsc normalnie nie ujętych w programie zwiedzania, jak areszt na stadionie, czy strefa kibiców gości, zwiedzający przejdą normalną trasę przez szatnie zawodników, strefę VIP z restauracją i Muzeum Lechii Gdańsk. Mylić będzie się jednak ten, kto założy, że będzie to w tej części wycieczka taka, jak wszystkie inne. Halloweenowe zwiedzanie zostało przygotowane z myślą o ludziach o mocnych nerwach, uprzedzamy więc uczciwie - można będzie się mocno przestraszyć. Dygotanie serca ze strachu powinny złagodzi nam za to nagrody za udział w konkursach, a będą to m.in.: stadionowe gadżety, bilety na gokarty, kolejkę tyrolską a także wejściówki na mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław.

Stadion w odsłonie Halloween otwarty będzie dla zwiedzających od godz. 19:00 do mrocznej północy. Wycieczka obejmie trasę, którą przejdziemy w ok. 40 minut, a którą zachęcamy żeby zakończyć w T29 Sports Pub. Każdy, kto zdecyduje się zostać na stadionie i bawić na Halloween Party w T29 przywitany zostanie Krwawą Mary na start (dla osób pełnoletnich).
Uprzejmie prosimy wszystkich uczestników wycieczek o przyniesienie latarek - na pewno się przydadzą, i trzymanie się blisko przewodnika, żeby nie zatrzasnąć się np. w którejś ze stadionowych cel... W piątek na pewno zguby ludzkie odnajdziemy, ale szkoda by było, żeby ominęła Państwa jedyna w swoim rodzaju zabawa w T29.

Za przyjście w przebraniu - dodatkowe zniżki na bilety do 25%.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
 • Bilet ulgowy
  12 zł
Zwiedzanie + Muzeum Lechii Gdańsk
Bilet normalny 20 zł
Bilet ulgowy 12 zł

Zwiedzanie
Bilet normalny 18 zł
Bilet ulgowy 10 zł

Muzeum Lechii Gdańsk
Bilet normalny 5 zł
Bilet ulgowy 3 zł

Kolejka Tyrolska
Bilet normalny 25 zł

Gokarty
Turniej z nagrodami, wpisowe – 60 zł/os
Przejazd indywidualny – 20 zł/8 min.
(w godzinach otwarcia toru)

Opinie