• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Halla Nordfjörd i Peter J. Birch

Świetna songwriterka z Islandii przylatuje do Polski na szóstą trasę koncertową. Promować będzie wydany zimą album "Bridge" (w Polsce płyta została wydana 29 grudnia nakładem Borówka Music/ Smekkleysa Records) i zebrała wiele pozytywnych recenzji.

cze 13

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 14

piątek, godz. 19:00

bilety 120 zł
Tygodnik "Przekrój" pisze: - Halla wkrótce będzie gwiazdą. Wtedy będziecie mogli się pochwalić, że słyszeliście ją wcześniej w którymś z polskich miast. "Gazeta Wyborcza" dodaje: - Główny atut Halli Nordfjörd to głos. Głęboki i lekki zarazem, jego barwa ma w sobie interesującą bezpretensjonalność i coś kojącego: przykuwa uwagę i zarazem relaksuje.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Podczas koncertu Halla zaśpiewa autorskie utwory zarówno po angielsku, jak i po islandzku.

PETER J. BIRCH
Polska, Dania, Czechy, Belgia, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy, Szwajcaria i Niemcy - w tych krajach koncertował. Ostatnio wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach (m. in. Openerze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji czy Melodica w Hamburgu) - zarówno solo, jak i ze swoim zespołem The River Boat Band. Łącznie zagrał już ponad 300 koncertów, a ma raptem 23 lata! Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Gra muzykę z pogranicza folku i country. W dorobku ma dwa albumy "When The Sun's Risin' Over The Town" (2013) i "Yearn" (2014), które zebrały świetne recenzje w polskiej i europejskiej prasie!
www.facebook.com/peterjbirch
www.peterjohnbirch.com

Bilety w cenie 20 zł do kupienia na stronie www.operalesna.sopot.pl

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

Opinie