• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Grace Gospel Choir | Bo z kolędą radośniej!

GGC czyli Grace Gospel Choir to ekumeniczny chór gospel, który występuje na trójmiejskich scenach nieprzerwanie od 2004 roku. W 2021 roku zespół nagrał swój pierwszy album "Wesoła Nowina" z najpiękniejszymi polskimi kolędami w gospelowych aranżacjach Anny Baranowskiej-Bober, dyrygentki współpracującej z chórem od 2010 roku.

kwi 19

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 116 zł
Kup bilet
Grace Gospel Choir pod kierownictwem Anny Baranowskiej-Bober ma na swoim koncie współpracę z wieloma wybitnymi muzykami oraz udział w najróżniejszych projektach muzycznych, a jego misją jest przybliżanie pełnej emocji muzyki gospel polskim słuchaczom i promowanie ekumenizmu. Koncerty Grace Gospel Choir to przede wszystkim ogromna dawka muzycznych emocji i wielka radość z dzielenia się nimi z publicznością. To modlitwa i śpiew "całym sobą".

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Nagrody i wyróżnienia dla GGC:
2023 - PER MUSICAM AD ASTRA / X Międzynarodowy Konkurs i Festiwal Chóralny im. M.Kopernika - Złoty Dyplom w kategorii Gospel - Jazz - Pop - Modern
2022 - 9th International Festival & Competition in Venice "Venezia in Musica" - Złoty Dyplom w kategorii "Gospel & Spiritual" 2021 - 17. edycja Międzynarodowy Festiwal Mundus Cantat - Złoty Dyplom w kategorii Gospel Music, III miejsce w ogólnej klasyfikacji oraz nagrodę specjalną Prezydenta Miasta Sopotu.
2018 - XIII Międzynarodowy Konkurs Mundus Cantat - Srebrny Dyplom
2017 - Srebrny Dyplom w świątecznej odsłonie Mundus Cantat oraz III miejsce w całej klasyfikacji
2016 - XII Międzynarodowy Festiwal Mundus Cantat - Srebrny Dyplom
2016 - Ogólnopolski Festiwal Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere! - Srebrny Dyplom

Podczas koncertu w Oliwskim Ratuszu Kultury z Grace Gospel Choir wystąpią:
Igor Torbicki - piano
Anatoly Kashinsky - bas
Jarek Bielawski - perkusja

Zapraszamy!

Opinie