• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gra o tron - premiera 8. sezonu

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

15 kwietnia na ekranach wybranych kin sieci Helios zobaczymy premierowo pierwszy odcinek ostatniego 8. sezonu Gry o tron.

maj 22

środa, godz. 19:00

bilety 37,90 - 53,90 zł
maj 27

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 29,90 zł
przedsprzedaż 19,90 - 27,90 zł
Będzie to podwójny seans, bo wcześniej zaprezentowany zostanie także ostatni odcinek poprzedniej serii.

Tegoroczne seanse "Gry o tron" w Heliosie będzie można zobaczyć za darmo, ale zdobycie biletów nie będzie łatwe - będą obowiązywać zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.

Zainteresowani akcją muszą najpierw zarejestrować się pod adresem got.helios.pl. Rejestracji można dokonać do 12 kwietnia. Po wypełnieniu wszystkich danych zgłaszająca się osoba otrzyma na podany przez siebie adres e-mail potwierdzenie zgłoszenia oraz wskazówki, w jaki sposób odebrać podwójne zaproszenie. Każda osoba może się zarejestrować tylko raz.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zdobyciu biletów zadecyduje kolejność ich odebrania w podanym przez siebie kinie Helios. Abonenci HBO GO będą mogli to zrobić od 10:00 w sobotę 13 kwietnia, a pozostałe osoby dzień później od tej samej godziny. Warunkiem udowodnienia subskrypcji jest pokazanie aplikacji HBO GO zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Seans odcinka 8. sezonu "Gry o tron" w kinach Helios rozpocznie się 15 kwietnia o godz. 19:00.

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy

Opinie