stat
Impreza już się odbyła

Gordonki - zajęcia muzyczne dla dzieci

Gordonki to popularne na całym świecie zajęcia umuzykalniające prowadzone według teorii amerykańskiego pedagoga i jazzmana Edwina Gordona. Polegają na umuzykalnianiu dzieci od najmłodszych lat poprzez śpiewanie im melodii w różnych skalach i tonacjach, zabawy z rytmem i ruchem.

Podczas zajęć wykorzystywane są też kolorowe chusty, woreczki, piórka, małe instrumenty itp. Dzieci poprzez zabawę i kontakt z żywą muzyką wchodzą w świat dźwięków, rytmów i muzycznych wrażeń. Regularne uczestnictwo w zajęciach pozwala zaobserwować rozwój muzyczny i emocjonalny dziecka. Dzieci chętniej śpiewają, tańczą, nabierają śmiałości w wyrażaniu siebie oraz szybciej uczą się mowy. Gordonki to niezwykle rozwojowe zajęcia, a także świetna zabawa zarówno dla maluszków, jak i rodziców. Zajęcia prowadzone są przez Magdalenę Mrówczyńską-Rubaszewską - instruktorkę zajęć gordonowskich, wokalistkę i arteterapeutkę.

Obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc:
- smsowe i telefoniczne: tel. 661 169 226
- mailowe: e-mail: flowart.kontakt@gmail.com

Wpłaty zajęcia należy dokonać przelewem przed zajęciami na podany numer konta, podając w tytule: imię i nazwisko dziecka, Gordonki w Budumi, termin. Flow Art 98-1140-2004-0000-3802-7561-2164

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  45 zł
Karnet miesięczny (4 zajęcia) - 160 zł.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • warsztaty
  paź 16-23
  g. 16:30
  Gdynia, Pasjanitki
  Szycie bluzy z kapturem
 • wykład , sesja naukowa , warsztaty
  paź 21
  środa, g. 19:00
  Gdańsk, Gdański Uniwersytet Medyczny
  Farmalityka