• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Go! On Stage eliminacje + koncert Blenders (3 opinie)

Go! On Stage to nowe wydarzenie na mapie festiwalowej, które ma na celu promować nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To niepowtarzalna okazja dla młodych wykonawców, aby zaprezentować się na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej.

Festiwal składa się z pięciu koncertów eliminacyjnych w pięciu miastach. Na każdym z nich wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wybranych przez jury składające się z ludzi branży muzycznej. Każdy z nich będzie miał szansę na awans do wielkiego finału, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z Warner Music Polska.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Go! On Stage startuje w Klubie Ucho w Gdyni. To tutaj 17 lutego 2024r. od godziny 18:00 będziecie mogli usłyszeć nowe, wyjątkowe projekty, które zawalczą o miejsce w finale. Dodatkowo, prócz części konkursowej, wieczór uświetnią koncert BLENDERS

Festiwal jest skierowany do wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Misją Go! On Stage jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stać się gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Jeśli chcesz wziąć udział w festiwalu, wejdź na stronę https://goonstage.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie zwlekaj, bo termin zgłoszeń upływa 4 marca 2024 r.

Wejdź na stronę goonstage.pl i uzupełnij formularz zgłoszeniowy!
https://goonstage.pl

Blenders to kapela z krwi i kości z Trójmiasta, o której dużo się w Polsce i poza nią pisało, która grała na masie wydarzeń telewizyjnych, gościła na wielu studenckich juwenaliach i najważniejszych krajowych festiwalach.

Ich popularność odbiła się głośnym echem, a dowodem na to jest to, że do dziś na wielu wydarzeniach można usłyszeć największe hity zespołu, takie jak "Ciągnik", "Biribomba", "Punkt G", "Czuję, że ja muszę", "Włos to Włos", "Poniedziałek", "Owca," "Za pokojem", czy "Mała obawa".
Zespół zagrał blisko 800 koncertów i występował na jednej scenie m.in. z Foo Fighters, Alphaville czy Ice-T. Był częścią legendarnej trasy Inwazja Mocy.

W 2022 roku w związku z powrotem zespołu na scenę w legendarnym składzie, Blenders zagrali na dwóch dużych i ważnych festiwalach na festiwalowej mapie polski tj. Pol'and'Rock Festival i CieszFanów Festiwal. Zagrali też na powitanie z fanami koncert u siebie w domu, w Trójmieście, w wypełnionym po brzegi Teatrze Szekspirowskim. W 2023 roku zagrali koncerty razem m.in. z T.Love, Kultem, Łydką Grubasa, Nocnym Kochankiem, Sztywnym Palem Azji, Zalewskim, Nowowską, Big Cyc, czy Vito Bambino, na takich wydarzeniach jak Rockowizna, Kazimiernikejszyn, Chmielakach Krasnystawskich, Festiwal Górski w Lądku Zdroju.

Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem oraz albumem studyjnym oraz albumem live.

Skład:
Marcel Adamowicz - wokal
Glenn Meyer - wokal
Tomasz Urbański - gitara
Szymon Kobyliński - gitara, wokal
Sławomir Urbański - bas
Mariusz Noskowiak - perkusja

Opinie (3)

 • kupilem czarny ciagnik

  hymn na dziś

  • 0 0

 • punkt g to mega spermiage piosenka

  • 1 0

 • idę

  zapowiada się niezle :)

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.