• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Giełda Płyt Winylowych

Po wakacyjnej przerwie do Alfa Centrum Gdańsk powracają jedyne w swoim rodzaju dźwięki z czarnej płyty. Już 2 września do galerii zawita druga edycja Giełdy Płyt Winylowych, a wraz z nią tysiące krążków i niepowtarzalny muzyczny klimat.

Z myślą o wszystkich miłośnikach ponadczasowej muzyki, Alfa Centrum Gdańsk organizuje Giełdę Płyt Winylowych. Po wakacyjnej przerwie, 2 września w centrum odbędzie się druga już edycja tego wydarzenia.

W jednym miejscu spotkać będzie można wystawców płyt winylowych z całej Polski, którzy zaprezentują swoje imponujące muzyczne kolekcje. Wśród nich każdy meloman znajdzie z pewnością coś odpowiedniego dla siebie. Nie zabraknie bowiem topowych, światowych hitów najróżniejszych gatunków muzycznych, takich jak jazz, soul, funk, rock, muzyka klasyczna czy współczesne brzmienia elektroniczne. Wśród tysiąca płyt znajdą się również oryginalne, niszowe pozycje.Giełda Winyli to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, podczas którego można zakupić kultowe czarne płyty, ale to również okazja do spędzenia czasu w otoczeniu klimatycznych dźwięków trzasku igły na gramofonie. Na stoiskach ustawiony będzie sprzęt, umożliwiający odtwarzanie muzyki.

"Cieszymy się, że ponownie możemy zaprosić mieszkańców Trójmiasta do Alfa Centrum na spotkanie
z muzyką. Może to być doskonały sposób, by zakończyć wakacyjny czas, dając się ponieść ponadczasowej magii winyli" - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.

Podczas giełdy nie zabraknie również okazji do wygrania muzycznych krążków, w specjalnie przygotowanych konkursach.

Wystawcy czekać będą w pasażu centrum, w godzinach otwarcia galerii, tzn. 10.00-21.00. Wydarzenie organizowane będzie w Alfa Centrum Gdańsk cyklicznie, w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Przeczytaj także

Opinie