• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Giełda 80/90

Giełda 80/90 to unikalna okazja na nostalgiczną podróż do świata minionych lat oraz wspomnień z młodości skierowana dla całych rodzin. Zapraszamy dorosłych i dzieci, melomanów i kolekcjonerów, graczy i pasjonatów oraz wszystkich ciekawych niezapomnianych retro-wrażeń!

wrz 13-15

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny
paź 19-20

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 15 zł
Giełda 80/90 jest w tej chwili JEDYNYM miejscem w Trójmieście, nastawionym na handel towarami retro. Jeśli posiadasz takowe i chcesz je sprzedać, możesz z dużym prawdopodobieństwem liczyć na to że spotkasz w tym miejscu chętnych na zakup. Z drugiej strony, jeśli takich towarów poszukujesz - będą tutaj LUDZIE oferujący skarby ze swoich szaf (i szuflad).

Ponadto, Ty i Twoje dzieci będą miały niepowtarzalną okazję pogrania na miejscu w kultowe gry z lat 80/90 na stanowiskach przygotowanych przez wieloletnich pasjonatów takich sprzętów jak Atari, Commodore, ZX Spectrum.

Nasze Giełdy to nie tylko handel - tworzymy dla Was możliwość rozmowy - na żywo, z ludźmi dzielącymi Twoje zainteresowania w zakresie komputerów, muzyki i nie tylko! To wszystko na żywo - nie na forach internetowych. Tak jak w latach 80/90!

Asortyment dostępny na naszych Giełdach

- MIKROKOMPUTERY Atari, Commodore, ZX Spectrum itp.

- PŁYTY WINYLOWE i CD we wszystkich gatunkach, dla starszych (wspomnienia) i młodszych (bajki)

- RETRO GRY i oprogramowanie na mikrokomputery (takie jak River Raid)

- gry telewizyjne(konsole), gierki elektroniczne i kartridże do nich

- kasety magnetofonowe

- kasety VHS

- retro sprzęt RTV (gramofony, magnetowidy, magnetofony kasetowe i szpulowe, wzmacniacze, odtwarzacze CD, radia tranzystorowe i lampowe, telewizory i monitory)

- komiksy, książki, plakaty, obrazy itp.


Notka historyczna:
Pierwsza edycja "Gieldy80/90" odbyła się 24.07.2016 i uczestniczyło w niej ponad 650 odwiedzających oraz wystawców!

Opinie