• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza
Jakub Poczęty - Abecadło

Gdynia Stand-up! Ewa Błachnio & Jakub Poczęty!

Czas na stand-up! Już 2 grudnia w legendarnym Klubie Muzycznym Ucho wystąpią Ewa Błachnio i Jakub Poczęty!

 

Z tej strony Ewka Błachnio . Pytacie, co tam u mnie... No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami kto śledzi mnie na social mediach, ten wie . Kiedyś byłam widywna z Limem... ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom aktora dramatycznego, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością...   pisze, dzwoni, lajki wysyła... noo ślub lada dzień!  
W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. Czy na sali jest mój mąż? i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo! 
Wpadam do Was z nowiutkim programem pt. Apokalipsy nie będzie tytuł roboczy, ale brzmi tak dobrze, noo że nawet, jeśli tylko tymczasowy, to i tak się dzielę! 
Także o, tyle u mnie, ale! lepiej opowiadajcie co tam u Was? 
Co dobrego? 

Jakub Poczęty: Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien specyficzny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim. 

Opinie