• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Galaktyczny Exodus. Gra miejska

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Galaktyki do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Już 8 czerwca o godzinie 10:00 możecie dołączyć do Galaktycznego Exodusu, którego celem będzie odnalezienie legendarnej, mlekiem i miodem płynącej planety. By dołączyć do naszej gry miejskiej skierujcie swoje ścigacze i frachtowce do punktu przez tubylców zwanego Polem Pląsających Czarownic. Dla ułatwienia odnalezienia tego miejsca, możecie w swoje komputery nawigacyjne (zwane potocznie Mapami Google), wpisać następujące koordynaty:  54°2651.2N 18°3255.8E . To urządzenie będzie przydatne podczas całej gry. Na starcie czekamy na was do 10:15. 

cze 23

niedziela, godz. 9:30

Gdańsk Chełm, Wilanowska
bilety 20 - 27 zł
ulgowy 2 - 18 zł
przedsprzedaż 2 - 20 zł
cze 29

sobota, godz. 19:00

bilety 25 zł
Pokonanie trasy pieszo (tzn. pojazdem kosmicznym), bez zadań, nie powinno zająć więcej niż 40 minut. Nie musicie obawiać się kosmicznych schodów, ponieważ na całej trasie znajdują się alternatywne przejścia. Mała podpowiedź dla osób, które przed poszukiwaniami swoje statki chcą zaparkować przy Polu Pląsających Czarownic: jedna z teorii mówi, że poszukiwana planeta znajduje się zdecydowanie bliżej Starego Grodu niż wspomnianego Pola. 

By usprawnić procedury związane z wydawaniem zgody na podróż międzyplanetarną przed grą skorzystajcie z formularzy dostępnych na stronie www.mbp.sopot.pl

Opinie