• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gala Sylwestrowa - Muzyka magicznej nocy

Impreza sylwestrowa

Noc Sylwestrowa coraz bliżej. To jedno z najhuczniej obchodzonych wydarzeń na świecie. To niezwykły czas, z którym wiąże się wiele mitów i przesądów, mówi się przecież, że jaki Sylwester, taki cały nowy rok. Port Gdynia otwiera swe podwoje i zaprasza do spędzenia tego niezwykłego wieczoru w towarzystwie najlepszym z możliwych w towarzystwie muzyki.

Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN - duet fortepianowy
Joanna Stefańska-Matraszek - sopran
Ireneusz Miczka - baryton
MALINA KOWALEWSKI BAND
zespół taneczny pod kierownictwem Sabiny Langner

Sylwester w dawnej, polskiej tradycji był dniem czarów i magii. Cóż może mieć wymiar bardziej magiczny niż melodie, w których tkwi siła prawdziwie zaklęta? A więc MAGIA. Magia muzyki, tańca, wykonawców, odświętnej atmosfery, szampańskich toastów, humoru, blasku świateł i blasku gwiazd. A wszystko to w eleganckiej gali: MUZYKA MAGICZNEJ NOCY. Każdemu z naszych Gości zapewniamy pokaźną porcję sylwestrowego koktajlu: klasyki, opery, operetki, musicalu, tańca i najpiękniejszych światowych standardów. Wybrzmią ponadczasowe dźwięki takich utworów jak m.in. Czardasz V. Montiego, Can-can J. Offenbacha, "Wesoła Wdówka", "Ptasznik z Tyrolu", "Księżniczka czardasza", "Skrzypek na dachu", "My fair lady", "Cats", przeboje Francka Sinatry i wiele innych, z których każdy jest perełką gatunku i melodią, którą pokochały pokolenia . Publiczność rozkołyszą m.in. rytmy walca, czardasza i samby!

Magiczną moc sylwestrowej nocy poczują Państwo dzięki rewelacyjnym Artystom, gwiazdom telewizyjnego programu rozrywkowego Śpiewające fortepiany. W roli gospodarzy - znakomity duet fortepianowy Czesław Majewski i Janusz Tylman. Na scenie wystąpią ujmujący głosem i sceniczną charyzmą soliści - Joanna Stefańska-Matraszek sopran i Ireneusz Miczka baryton. Towarzyszyć im będzie Malina Kowalewski Band, który tworzą muzycy wirtuozi. Całości dopełnią piękne kreacje oraz ujmujący taniec w wykonaniu zespołu tanecznego w choreografii Sabiny Langner.

Tego wieczoru nie zabraknie także muzycznych niespodzianek i dobrego humoru, bowiem koncert niestandardowo poprowadzą sami pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman. Zapraszamy w porywającą muzyczną podróż pełną wirtuozerii, pięknych melodii i rozrywki na najwyższym poziomie, wszak jaki Sylwester, taki cały rok!

Przeczytaj także

Opinie