• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Flapjack - Sztigar Bonko

30 lat po pierwszych zagranych dźwiękach zespół Flapjack powraca na scenę z nowym, piątym studyjnym materiałem i rusza w trasę promującą najnowszy album SUGAR FREE.

Czasówka:
19:00 - drzwi
19:30 - Sztigar Bonko
20:00 - Flapjack

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Dotychczasowe albumy: Ruthless Kick; Fairplay czy Juice Planet Earth stały się jednym z symboli szeroko pojętej polskiej muzyki rockowej lat 90. Przyczynkiem do spotkania po latach była niespodziewana śmierć wokalisty zespołu - Grzegorza "Guzika" Guzińskiego. Koncerty pod hasłem Tribute to Guzik wskrzesiły rockowego ducha dawnych lat, a zespół postanowił przy okazji prób zarejestrować kilka utworów, które ostatecznie przerodziły się w nowy album "Sugar Free", którego premiera będzie 13 września 2023 roku. Płyta będąca eklektycznym połączeniem muzyki metalowej, rap i hard core jest na naszej scenie muzycznej czymś ożywczym a koncerty przenoszą w czasy, gdy w klubach stage diving był czymś naturalnym.

Obecnie w skład zespołu wchodzą: Robert "Litza" Friedrich (Luxtorpeda); Maciej "Ślimak" Starosta (Acid Drinkers); Maciej Jahnz (Orgasmatron); Rafał "Hau" Mirocha (Dynamind); Michał "MIHAU" Kaleciński. W miejsce zmarłego Guzika dołączył Jakub "Kroto" Krotofil (Hope) a kolorytu całości dodaje Michał Baj znany szerzej jako DJ Eprom.

Sztigar Bonko to prawdziwy bilet na wehikuł czasu, który przenosi słuchaczy do lat 90'tych. Dj Eprom - 2 krotny mistrz świata w skreczowaniu, producent oraz inżynier dźwięku pracujący z czołówką polskiej sceny, to osoba która stoi za tym projektem. W 2022 roku dołączył do zespołu Flapjack, z którym w 2023 roku zrealizował płytę "Sugar Free". Sztigar Bonko to nie tylko humorystyczny projekt Eproma związany z górnictwem, ale przede wszystkim hołd złożony muzyce lat 90tych, a w szczególności takim zespołom jak Cypress Hill, House of Pain oraz Funkdoobiest. Sztigar Bonko ma na swoim koncie 2 płyty, które już dziś mają status legendarnych.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 zł
 • Kontakt
  58 347-17-70
 • Przedsprzedaż
  59-69 zł
I pula - 59 zł
II pula - 69 zł
III pula 79 zł

Opinie 1 zablokowana