• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Fisz Emade Tworzywo Symfonicznie
PATRONAT

Fisz Emade Tworzywo (1 opinia)

Koncert formacji Fisz Emade Tworzywo, która na scenie Ucha pojawi się ze swoją nową płytą zatytułowaną "Mamut" (2014).

Minęły trzy lata od premiery albumu "Zwierze bez nogi", na której Fisz i Emade przypomnieli publiczności o swojej wielkiej inspiracji muzyką hiphopową z lat 90. Przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się, by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie będzie na najnowszym albumie braci Waglewskich pt. "Mamut", którego premiera odbędzie się 6 listopada br.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


To będzie nasza nasza najbardziej melodyjna płyta - mówi Fisz. Obok utworów hiphopowych, tak charakterystycznych dla muzyków, na płycie pojawią się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible. Niemałym zaskoczeniem będzie dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel "Pył". Co ciekawe, tym razem również będziemy mogli usłyszeć piosenki inspirowane brzmieniami lat 80. i 90. Zespół zmierzy się z muzyką elektroniczną tamtych lat, w czym bez wątpienia pomogły oryginalne instrumenty z epoki, które przyczyniły się do dominującego brzmienia "Mamuta". Płyta ukaże się nakładem ART2 Music, przy współpracy i dystrybucji AGORA S.A.


BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 43 zł (sieć Eventim) / 50 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez - przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. - godz. 11:00-21:00, nd. - 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing - Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), Eventim - w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów - eventim.pl - u dołu strony; cena w sieci - 43 zł)

Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie.

Sponsorem Klubu Ucho jestPatronat medialnyOpinie (1) 1 zablokowana

 • Wiocha

  i podobnie jak tatuś kaleczą wokal swoim łamiącym się głosem.

  • 1 16

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka poważna , jazz , muzyka alternatywna
  cze 29
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Dog Cheap Jazz