stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej by Wawel

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze słodki smak słodyczy i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi! Rusza 7. edycja Festiwalu Kolorów - w tym roku w Gdańsku pod nazwą Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej by Wawel!

Relacja z imprezy

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury i Festiwal Kolorów łączą siły ponownie! Nie zmieniamy tego, co dobre! Podczas wydarzenia o pełnych godzinach wyrzucimy w górę kolorowy puder Holi, wszystko wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. W tym roku dołączył do nas słodki Partner tytularny - firma Wawel, który podczas wydarzenia zapewni zapas pysznych słodyczy. Jesteśmy dla Was! Będziecie z nami?

W Gdańsku wydarzenie odbędzie się 22 czerwca na Placu Zebrań Ludowych. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka - w tym roku zaprosiliśmy: DJ Arannie, DJ Verossi, DJ Late At Night, rapera B.R.O, zespół Route 11. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah!

Oprócz tego na uczestników będą czekały wspaniałe strefy sponsorskie. Wawel przygotował moc różnorodnych atrakcji, m.in. trampolinę i galaretki Fresh & Fruity, pełne smaków
i kolorów. Poza tym będzie można wziąć udział w wyścigu w workach lub pochillować na łonie natury. Nie zabraknie także... Festiwalu Balonów! Wypuścimy w powietrze piękne balony giganty! Musicie być z nami!


WYRZUTY KOLORÓW:
15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 20:30, 22:30
15:00 DJ Arennie
16:30 DJ Verossi
18:00 DJ LAT
19:00 Koncert B.R.O
20:15 Koncert Kayah
21:15 Koncert Route 11
23:00 Zakończenie

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.