• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Festiwal Kawy i Czekolady w Gdańsku (1 opinia)

Festiwal Kawy i Czekolady w Gdańsku to wydarzenie, które w swoim kalendarzu powinni zapisać wszyscy smakosze kawy i fani słodkości.

Na odwiedzających kawoszy będą czekać setki litrów kawy z różnych zakątków świata, prezentowane przez lokalne kawiarnie, jak i palarnie z Polski! Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. Nie zabraknie też stoisk, na których znajdziecie różnego rodzaju kawowe akcesoria i dodatki.

Jeśli Twój kompan nie jest sympatykiem kawy nic straconego, zabierz go ze sobą! Będzie mógł ugasić pragnienie aromatycznymi herbatami, które również znajdziecie na tym wydarzeniu.

Jednak przepyszne napoje to niejedyne rzeczy, które znajdziecie 12 i 13 marca. Mamy też dla Was coś, co idealnie pasuje do świeżo parzonej kawą, czy herbaty SŁODYCZE!

Ciastka, ciasteczka, przepyszne wypieki, lody. Wszystko czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu. Czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała, a może różowa, czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie.

Przybywajcie i dajcie się porwać w tę czekoladowo-kawową podróż!

Sprawy organizacyjne: 794 394 222
Kontakt dla wystawców: smacznytarg@gmail.com

Opinie (1)

  • Festiwal kawy i czekolady szumnie nazwane

    Zachęcona hasłem Festiwal Czekolady i Kawy pojawiłam się na owym wydarzeniu. Owszem stoisk z kawą chyba było ze 3-4 sztuki, tak z produktami czekoladami raptem 1 (owoce i pianki w czekoladzie, które do najświeższych nie należały). Niestety ze słodyczy również niewiele - raptem 2 stanowiska z ciastami - kilka serników za kosmiczne ceny za porcję 14-15zł za mały trójkącik ciasta. Z czego to ciasto było zrobione? 2 stoiska z lodami. Nie wiem gdzie była ta czekolada.. chyba tylko w nazwie tego festiwalu... szkoda. Wege festiwal zdecydowanie ciekawszy !

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.