• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Fashion Friday for Ukraine (2 opinie)

Paweł Wilkicki przy współpracy z Michałem Starost serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w charytatywnym pokazie mody "Fashion Friday for Ukraine", który odbędzie się w piątek 13 maja w sopockiej restauracji Deska Kuchnia i Wino.

Miejsc na pokaz mody w Restauracja DESKA już brak!!! Zapraszamy na After Party do Unique.Świetna lokalizacja przy słynnym "Mońciaku" w samym sercu Sopotu oraz pięknie urządzona, klimatyzowana i stylowo oświetlona sala zapewni idealną atmosferę do zorganizowania uroczystości.
Impreza z kolacją startuje o g.19.00 a około 20.30 rozpoczniemy pokaz mody połączony z licytacją obrazów i prezentowanych kreacji.

Przygotujemy dla Was po godzinie 22.00 Charytatywne After Party "Fashion Friday for Ukraine" w znanym w Polsce Unique Club.


Unique to multimedialny spektakl światła i muzyki, która porywa w nieznane. Noce u nas to rozrywka muzyczna w europejskim wydaniu, mushup music, remiks music lat 90 & Pop & R'n'B& Dance. Koncept w bardzo naturalny sposób skupił środowiska opiniotwórcze, postacie show biznesu, artystów, ale nade wszystko osoby ceniącą dobrą, swobodną atmosferę.

W tą piątkową noc uzyskane środki z płatnego wejścia do klubu przekażemy na pomoc Ukrainie.

Swoje kolekcje pokażą:

Michał Starost projektant mody, art.dyrektor, producent i reżyser pokazów mody. Zajmuje się projektowaniem od początku lat 90. Po ukończeniu klasy Wysokiego Krawiectwa-Cechu Gdańskiego realizował w Sopocie indywidualne zamówienia. Laureat licznych nagród i wyróżnień , w tym najważniejszej Europejskiej nagrody Haute Couture. Pierwszy pokaz zorganizowały jego własne klientki. W czasie współpracy z warszawskim domem mody Forget-Me-Not, zaprojektował około 17 linii pret-a-porter. Wśród jego klientów można znaleźć dziennikarzy, prezenterów i producentów BBC, CNN, wiele znamienitych nazwisk świata arystokracji , polityki i biznesu, a także estrady, takich jak: Kasia Kowalska, Doda, Patrycja Markowska, Anna Wyszkoni, Monika Richardson, , Halina Mlynkova,Ania Dabrowska, Jones Brown, Lionel Richie, Alicja Janosz, Grażyna Torbicka, Ewa Ewart, Alec Sun Drae, Big Cyc, Czerwone Gitary i wiele, wiele innych. Kolekcje prezentował na wybiegach całego świata - takich jak - Berlin, Kolonia, Dusseldorf, Wiedeń, Pekin, Szanghaj, Paryż, Londyn, Sankt Petersburg , Mediolan, Budapeszt, Sofia, Wilno, Praga , Brno, Bratysława, Chicago.

Katarzyna Ambroziak www.ambris.pl Stylistka, projektantka. Od 12 lat prowadzi Atelier Ambris . Do tej pory pracowała jako technolog-projektant dla różnych firm odzieżowych. Dla przyjaciół projektuje i produkuje ubrania . Kasi znajomi prosili: "Dopasuj mi buty. Jaką mam mieć fryzurę ? Proszę zrób mi makijaż. Potrzebuje nowej sukienki może mi doradzisz lub wybierz się ze mną na zakupy". Dlatego zajęła się tym we własnej pracowni, tu też powstała kolekcja puchowych wariacji. Lekkich zwiewnych i bardzo ciepłych, które tworzę na indywidualne zamówienia klientów.

Pod licytacje trafią także prezentowane kreacje.

Swoje obrazy zaprezentują:

Justyna Maria Sara Licznerska
Designem i szeroko pojętą sztuką zajmuję się już od dziecka. Swój warsztat ukształtowałam pod okiem życiowych autorytetów. Dzięki czerpaniu radości i satysfakcji z tworzenia cały czas się rozwijam. Na koncie mam kilkadziesiąt produktów, setki obrazów, oraz miliony pomysłów, które w niewielkiej mierze są widoczne na moich mediach społecznościowych.: @s_a_r_a_designer oraz na: www.sara.net.pl. Współpracuję z architektami wnętrz, z klientami indywidualnymi oraz z hurtowniami. Na licytację przeznaczam dwa obrazy namalowane nićmi. Łączę technikę string art z malarstwem akrylowy.

Wanda Jerszowa
Urodziła się w 1995 roku w Czernihowie. Od dziecka obracała się z świecie artystycznym. Od strony mamy Olgi, kobiety pokoleniowo kończyły szkołę muzyczną, wg tradycji skończyła I i II stopień na Gnilnej, dodatkowo I st. szkoły baletowej w Gdańsku. Ojciec Gennadij, jest rzeźbiarzem, przesiadując w jego pracowni uczyła się malować, rzeźbić, tworzyć biżuterię. Doświadczenia te wpłynęły na rozwój wrażliwości, którą czuje i wyraża siebie na przeróżne artystyczne sposoby, grą na fortepianie, komponowaniem utworów, tańcem, śpiewem, malarstwem, ogólnie tworzeniem.Zebrana kwota zasili konta pomocy dla Ukrainy.

O fryzury modelek zadba mistrz fryzjerstwa Ryszard Woźniewski z pracowni La Tete, która powstała 22 lata temu w Sopocie. Klimat stworzony tutaj bazuje przede wszystkim na trosce o dobre samopoczucie klientki oraz dbałość o podkreślenie jej indywidualnych cech i typu urody. Uczesanie ma być wizerunkiem osobowości, muszę dobrać je idealnie do gustu i upodobań klientki.

Miał przyjemność współpracować z takimi gwiazdami sceny światowego formatu jak: Vaya con Dios, Annie Lennox, Debbie Harry -z grupy blondi ,Rod Steward. Z polskiej sceny to: Anita Lipnicka , Justyna Steczkowska ,Monika Brodka , aktorki- Maria Pakulnis ,Grażyna Barszczewska, Małgorzata Lewinska , Małgorzata Potocka ,Michał Milowicz .W 2003 r ustanowiłem światowy rekord Guinnessa w kategorii fryzjerstwo artystyczne stylizując 24 modelki w 54 minuty i 25 sekund .Obecnie tworzy nowe oblicze fryzur awangardowych , a samodoskonaleniem są uczesania na sesje zdjęciowe , dające nieograniczone możliwości polotu, pomysłu i podkreślenia urody kobiety

Profesjonalnym wizażem zajmie się jedyna tego typu szkoła artystyczna w Trójmieście MAKE UP MASTERS z Gdyni https://makeup-masters.pl . Są Niepubliczną Policealną Szkołą Plastyczną Wizażu i Charakteryzacji. Przez ponad 24 lata działają na rynku. Kształcą w zawodzie plastyk specjalność techniki scenograficzne oraz specjalizacja charakteryzacja i wizaż. Co oferują:

Wykwalifikowana kadra, na co dzień pracująca w branży teatralnej, modowej itd.
Możliwość praktyk w Teatrze Miejskim, Teatrze Wybrzeże, Teatrze Muzycznym, pokazach mody itd
Wydajemy zaświadczenia do urzędów ZUS, KRUS, MOPS
Możliwość ubiegania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Fotografią pokazu mody zajmie się:
Anna Żbikowska
https://www.annazbikowskaphotography.com
Fotograf, marketingowiec. Od kilku lat wykonuje sesje zdjęciowe dla polskich magazynów. Nasz Dom i Ogród - Flora, HighLiving Magazine. Współpracowała między innymi z SIGMA International (Poland), sesje dla największych marek florystycznych takich jak Avalanche+ Roses, Pina Colada Chrysanthemum, Just Chrys

Muzykę do pokazu mody stworzy:
SaVaa:
kompozytor, scenarzysta oraz autor tekstów do musicalu Pierrot, współpracował z takimi artystami jak Tomasza Lubert ( Virgin), Tomasz Szczepanik ( Pectus), Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Matylda Damięcka, Damian Aleksander, Natalia Krakowiak, Jan Pluta ( Kombii), Gdyńska Orkiestra Symfoniczna. Reżyser kilku niezależnych autorskich clipów muzycznych, konsultant wokalny Michała Szpaka przed programem X-factor. W roku 2018 zdobywca pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim za muzykę do piosenki w stylu lat trzydziestych. Piosenka została wykonana przez Julię Pietruchę na uroczystej gali w Filharmonii Gdańskiej. SaVaa stworzył również oprawę muzyczną o charakterze filmowym do e-booka "Patrzeć szerzej i głębiej"oraz do bajki wydanej również w formie e-booka pt. "Dzikie gąszcze". Stworzyłem utwory muzyczne do spektaklu Smok mistrz. Dotychczas show było grane w UK dla angielskiej Polonii, podczas występu w Nottingham. Na co dzień SaVaa prowadzi zajęcia z emisji głosu.

Chętnych do wzięcia udziału w "Fashion Friday for Ukraine" oraz After Party w Unique zapraszamy do kontaktu. Ilość miejsc na pokaz mody ograniczona.

Więcej informacji oraz rezerwacje miejsc prosimy o kontakt - Paweł Wilkicki,
mail pawel@pogotowiereklamowe.com tel. 509 66 55 63"

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wstęp na pokaz mody bezpłatny! Mile widziane „co łaska” przy wejściu na pomoc Ukrainie. Zebrane środki z imprezy zostaną przekazane do Caritasu www.caritas.gda.pl

Ilość miejsc siedzących ograniczona. Konieczna rezerwacja z zaliczką na poczet zamówienia jedzenia i napojów w wysokości 50 zł od osoby. Wejście na imprezę na podstawie potwierdzenia przelewu bankowego na wskazane przez organizatora konto.

55 1750 0012 0000 0000 2292 4869 Trendy Clubs Krzysztof Zadrożny - proszę podać w tytule rezerwacji: „Fashion Friday for Ukraine” , imię i nazwisko, ilość osób, nr tel.

Przed dokonaniem przelewu proszę o kontakt mailowy pawel@pogotowiereklamowe.com lub telefoniczny 509 66 55 63 by potwierdzić dostępność miejsc.

Opinie (2) 1 zablokowana

 • Sprzeczne wiadomosci (1)

  Tam musi być kontrola tego cyrku.
  To system kredytu nie pomoc

  • 0 0

  • Chrabi

   Mało empatyczny człowiecze ludzie darmo cos robia a ty krytykujesz samego ciebie nie stac na nic prócz bezdusznej krytyki posiadasz syndrom Kalego czyli tobie dużo a ty nic

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.