• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Falowanie. w Bunkrze

Elo!
Falujemy ? No my napewno.

Gdańsk jesteście tutaj ?
Już w sobotę 24.02 w klubie Bunkier zrobimy totalną trzodę ! 

w każdy czwartek (do 25.04), godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sie 18

niedziela, godz. 12:00

bilety 350 zł
przedsprzedaż 299 - 315 zł
Kup bilet
Za gramofonami :

dynia. - party rocker , zamieszkujący Półwysep Helski. Na scenie od 2020 roku. Stały gracz w topowej nadmorskiej miejscówie jaką jest Solar Beach Bar.  Swoją DJ-ska przygodę zaczynał u boku przyjaciół z branży żeby później stać się absolwentem SpinLab DJ SCHOOL gdzie uczył się fachu 
pod okiem DJ-a Vazee . Jego selekcja zmusza do tego żeby skakać , a energiczne i przemyślane sety zaskoczą nie jednego króla parkietu ! 

Rap , Trap , Bass , Afrobeats i Baile to muzyka która zajmuje najwiecej miejsca na jego dysku . Koncertowo miał okazje wspierać już raperów takich jak Diho czy Greena a hip-hopowe after party to dla niego najciekawszy playground ! 

W roku 2023 debiutował na festiwalach takich jak OPENER ( strefa Żu) , czy SNOWSHOW MUSIC FEST czyli największy Polski festiwal muzyczny w Alpach ,gdzie rozgrzewał publikę przed takimi artystami jak PRO8L3M , Szczyl czy Catz n Dogz . 

Miejsca w których usłyszysz go najczęściej to - Drugie Dno ( Wrocław ) , Mewa Towarzyska ( Sopot ) , Letnia Strefa BACARDI Chałupy 6  Solar Beach Bar ( Władysławowo ) , natomiast na gościnnych występach często zjawia się w NEWONCE Bar ( Warszawa ) , Cherry Club ( Wrocław ) , Ego ( Sopot ) , ScrapYard ( Gdańsk ) .

OneTwo - Trójmiejski wymiatacz którego najczęściej spotkasz w topowych sopockich klubach ! Rezydenta TANu!
Jego muzyczna selekcja wprowadzi Was w stan czystej wakacyjnej błogości!
Przygotujcie się na wyjątkowe połączenie funku, afro funku , rapu i wszystkiego innego co mocno rozbuja Bunkrowy parkiet !

SPECIAL GUEST - O nim powiemy wam trochę później , więc uważnie śledzie nasze social media!

Zapisujcie się do wydarzenia bo zaraz wariaty odpalimy wam odzieżowy konkurs na insta od Gonga Surf a tego to nie można przegapić !

instagram.com/falowanie_
instagram.com/bunkierclub

BUNKIER CLUB
GDAŃSK
OLEJARNA 3
START - 22:00
Seee you there !
------------------------------------------------------------

Opinie