• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Exodus Conf (4 opinie)

Szukasz wydarzenia, które wyrwie Cię spod kołdry w chłodny, zimowy weekend i zmotywuje do działania? Nie przegap XXI edycji Konferencji Exodus! Od 26 do 29 stycznia 2017 r. w ERGO ARENIE będzie okazja wziąć udział w inspirujących wykładach, warsztatach oraz koncertach polskich i zagranicznych zespołów, takich jak Hillsong London czy 12 kamieni.

mar 22-24

piątek - niedziela

Wstęp wolny
sie 4

niedziela, godz. 11:00 - 17:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 31 zł
Kup bilet

Konferencja potrwa w sumie cztery dni, w ciągu dnia oferując całą gamę wykładów motywacyjnych i warsztatów rozwojowych, poruszających niezwykle istotne kwestie związane z rozwojem osobistym, pozytywnym wpływem na otoczenie, biznesem oraz seksualnością. Wieczorami zaś na uczestników czekać będą pełne emocji i niesamowitej energii koncerty zespołów: Hillsong London (jeden z najbardziej znanych zespołów chrześcijańskich na świecie), Kroki, MaJlo, Mao oraz 12 kamieni. Warto zaznaczyć, że wstęp na rozpoczynające się o 18:00 Wieczory EX Festival jest wolny, a w czasie ich trwania funkcjonuje wspierający rodziców Kids Zone i Baby Zone.

- Chcemy inspirować ludzi do wyjścia poza ramy swojego myślenia i przyzwyczajeń, do rozwoju i poszukiwania nowych możliwości. - mówi Daniel Różański, dyrektor Exodus Conf - Zachęcamy do zmiany mentalności i do bycia odważnym w kreowaniu rzeczywistości wokół siebie. Wskazujemy cel, starając się jednocześnie wyposażyć we wszystko, co w życiu niezbędne, aby go osiągnąć. Exodus Conf będzie czasem, który wzbogaci nie tylko o wspomnienia, ale także o marzenia i świeżą energię do działania.

Exodus Conf (wcześniej pod nazwą Zimowy Zjazd) organizowany jest już od 1997 roku. To niezwykłe wydarzenie łączy w sobie elementy konferencji oraz festiwalu. Jego celem nie jest kreowanie pustej religijności, a raczej zachęta do podjęcia wyzwania, by nawiązać relację ze Stwórcą. To cztery dni wypełnione istotnymi, szczególnie dla młodych ludzi, treściami, które ujęte w nowoczesną formę tworzą niepowtarzalny klimat.

Wydarzenie swoim patronatem objęła telewizja TBN i Radio Gdańsk.
--
Na początku uczestników wydarzenia było zaledwie kilkudziesięciu, aby zorganizować całość wystarczył kościół przy ulicy Menonitów Gdańsku. Później na długie lata stałą przystanią dla zjazdu stała się szkoła w gdańskim Nowym Porcie. Formuła zmieniała się przez lata, ale zawsze ważną częścią były wykłady, warsztaty i koncerty. Kiedy w zeszłym roku liczba uczestników dobiła niemal do tysiąca osób okazało się, że szkoła, nawet największa, to za mało, żeby zrealizować wszystkie zamierzenia organizatorów. Wybór padł na ERGO ARENĘ, całkiem młodą halę na mapie Trójmiasta, która wydaje się idealna do takich wyzwań.

Podczas zeszłorocznych edycji w ERGO ARENIE było ponad 3000 osób. Na całość konferencji lub poszczególne dni przyjechało ok. 1500 osób z całej Polski. Poza zespołem Hillsong Stockholm oraz LIFE Worship gośćmi wydarzenia byli już: Bemine, Sam Childers (Machine Gun Preacher), Hans Kraenzlin Marika, Fours Collective, Luxtorpeda, Buslav, Fismoll i Kabaret Mumio.

W PROGRAMIE:
- inspirujący mówcy: Richard i Helen Kobakian, Arek Krzywodajć, Sławek Jagieła, Olek Włodkowski
- rozwijające ścieżki i interesujące wykłady: Tomasz Ropiejko, Michał Włodarczyk, Wojciech Gajewski, Maciej Liziniewicz, Josh Cagle, Wiesław Ziemba i inni
- koncerty
- atrakcje

TERMIN: 26.01.2017 18:00 - 29.01.2017 12:30
Rejestracja na miejscu czynna w czwartek od godz. 12.00

MIEJSCE: ERGO ARENA, Gdańsk, Pl. Dwóch Miast 1

DLA KOGO:
- wstęp indywidualny dla osób powyżej 16. roku życia,
- wstęp pod opieką pełnoletniego opiekuna dla osób od 11. roku życia,
- wstęp rodzinny możliwy dla rodzica z dziećmi do 10. roku życia (program dla dzieci od 5. roku życia w ramach "Kids Zone", dla młodszych dzieci pod opieką rodzica - "Baby Zone"); wstęp darmowy dla dzieci do 10. roku życia pod opieką rodzica/opiekuna pod warunkiem zarejestrowania rzeczywistej liczby dzieci w danym wieku razem z rodzicem/opiekunem; nie organizujemy noclegów dla dzieci poniżej 11. roku życia.

DOJAZD:
- pociągiem do stacji Gdańsk Oliwa, następnie autobusem 122 do przystanku "Sopot - Ergo Arena"
- z centrum Gdańska: SKM do stacji Gdańsk Żabianka-AWFiS, następnie piechotą lub autobusem 148 do przystanku "Rybacka"

NOCLEGI:
W ramach pakietu pełnego z noclegiem oferujemy miejsce w strefie wypoczynkowej; wymagany własny śpiwór i karimata; liczba miejsc ograniczona.

POSIŁKI:
Na terenie miejsca konferencji będą dostępne punkty gastronomiczne, oferujące szeroki asortyment.

UWAGA:
Przypominamy, że rejestracja będzie ważna i zostanie potwierdzona w momencie wniesienia ofiary za konferencję, którą należy kierować na podany niżej numer konta:
56 1320 1120 2470 2696 2000 0001
W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika.


REJESTRACJA

Opinie (4)

 • (2)

  Protestancka propaganda

  • 1 1

  • Bóg jest jeden...i Ciebie też kocha..:)

   • 1 0

  • Nie zgadzam się z tobą

   Dawno już nie byłam w miejscu tak pełnym radości i miłości. Szkoda, że w kościele katolickim coraz mniej można tak dobrze się bawić i jednocześnie być z Bogiem.
   Tak jak ktoś napisał - Bóg jest jeden-to my tworzymy podziały.
   Ja tam wybieram się w niedzielę na Menonitów, Zielonoświątkowcy nie gryzą. I mam nadzieję, że znajdę tam chociaż cząstkę tego co działo się w Ergo. Jest mi wszystko jedno gdzie będę się modlić. Byleby być bliżej Boga

   • 0 0

 • Wspaniała atmosfera

  Polecam z czystym sercem.
  Moja córka (nastolatka) kolejny rok uczestniczyła w Exodusie.
  Zmienia się na lepsze, wraca rozmodlona, radosna..Sama byłam i nie żałuję! Co z tego, że że muzyka za głośna, w końcu to konferencja dla młodzieży.
  I hm... niejednego młodego księdza widziałam. Konferencja nie dzieli, wręcz przeciwnie... Za rok na pewno pójdę i daję 10/10

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.