• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Es&Ex, Felix Madera

Zespół Es&Ex powraca! Przerwa w występach na żywo zażegnana, a autorzy "Spalonej grzały" wracają do koncertowania. Po zmianach składu ponownie chcą się pokazać na trójmieskiej scenie zespołów rockowych z odświeżonym stylem i nową twórczością. Dołączy do nich Felix Madera z zespołem jako gość tego wieczoru. Z rodowego Koszalina odwiedzi naszą słoneczną Gdynię, po raz pierwszy, aby pokazać swoją część w fali indie rocka.

Felix madera
Młoda grupa przystojniaków kochająca granie i śpiewanie przyjeżdża prosto ze stolicy muzyki rockowej - z Koszalina. Od razu po szkole wsiadają w pociąg żeby zabawiać Trójmiasto muzyką w stylu indie rock. Charyzmatyczny lider Felix Madera swoim brakiem muzycznych umiejętności wraz z niezwykle utalentowanym zespołem będzie rozgrzewał serca, ręce i nogi.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Es&Ex
Jesteśmy zespołem rockowym, ponieważ tak najlepiej opisać muzykę, którą gramy. Bawimy się stylami i nie zamykamy się w jednym gatunku. Potrafi to dotyczyć nie tylko naszej twórczości jako ogółu, ale też poszczególnych utworów, które mają zaskakiwać. Ci, którzy nas znają, znają również starą przyśpiewkę, że mieszamy style aż oo Jazzu, po Metal. Zmiany w składzie sprawiły jednak, że nasz wachlarz się trochę zmienił, co nie znaczy, że na gorszy. W skrócie, wracamy do koncertowania, a w ramach naszego 'comebacku' chcemy się z wami spotkać w miejscu, z którym my, jak i wiele naszych fanów ma masę dobrych wspomnień z nami - Blues Club w Gdyni. W jeszcze większym skrócie... dajemy czadu.

Rozkład jazdy:
19:00- Felix Madera
20:00- Es&Ex

Opinie