• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Endless Summer

 • sobota, 20 sierpnia 2011
 • Lokalizacja
  Sopot, Boh. monte cassino 60
 • Bilety
  20

Zapraszamy na sobotnią, szaloną, tropikalną imprezę Endless Summer

w każdą sobotę (do 28.12), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Przenieś się w zupełnie inny świat! Świat gdzie barman nie obrazi się jak wejdziecie na bar i zaczniecie tańczyć:)

Świat gdzie cocktaile to wasze pragnienia a my je dopieszczamy!

Tropikalna Wyspa to najgorętszy i najbardziej szalony lokal w Trójmieście , po prostu impreza to nasze życie:).

Tańce na barze, gorące tancerki, mnóstwo tropikalnych atrakcji, niespodzianek oraz promocji, zabawa do białego rana.

Rozgrzewać do tańca będą Was nasze tancerki i Rezydent klubu Dj Nomi.
Sobotnia noc w Tropikalnej Wyspie to jedyny prawidłowy wybór!!!
Start 21:00

GOŚĆ SPECJALNY:


Dj Nomi - Jak każdy mały chłopiec marzył o tym aby zostać sportowcem, policjantem czy też strażakiem. Wszystko zmieniło się jednak w zasadzie dość szybko, bo w pierwszej klasie gimnazjum. Został zaangażowany w zorganizowanie dyskoteki szkolnej, i w sumie zapowiadałby się dobrze znany wszystkim scenariusz. Ale. No właśnie. Jego problem tkwił w dość młodym wieku. Ciężko było zacząć naukę czegokolwiek związanego z magią jaką była muzyka. Mając 16 lat współpracował z najlepszymi wówczas stacjami internetowymi. Po roku zabawy w DJ'a radiowego pojawiła się nadzieja. Trafił na kurs organizowany przez firmę związaną z branżą dj'ską w Sopocie. Pierwsze starcie z odtwarzaczami najwyższej klasy oraz mixerem muzycznym przeżył zwycięsko, otrzymał dyplom
ukończenia kursu. Z czym niestety niewiele się wiązało.Czysta teoria i kilka
godzin sprawdzania możliwości sprzętu. Nawiązał jednak współpracę z
nieistniejącymi dziś klubami co otworzyło przed nim nowe możliwości. Przez
ponad rok uczył się, szlifował i poznawał tajniki mixowania u boku bardziej
doświadczonych kolegów. Zafascynowała go gra dla ludzi. W przeciągu nocy potrafi zagrać bardzo zróżnicowaną muzykę, czym wyróżniał się wówczas z pośród innych dj'ów w jego wieku. Grywał tu i ówdzie, lecz prawdziwym zwrotem w jego życiu jako DJ'a stała się rezydentura w największym klubie studenckim w Polsce którym był AKPG KWADRATOWA w Gdańsku. Dopiero tam został doceniony i jakoś się potoczyło. W międzyczasie grywał wspólnie z jego serdecznym przyjacielem Dj'em Mibro w Tropikalnej Wyspie w Sopocie. Po pewnym czasie został tam rezydentem, gdzie do dzisiaj daje się ponosić fantazji i radości z dobrej zabawy za konsolą. Współtwórca imprezy która wstrząsnęła rójmiastem. "Horny Night" w Nowej Republice w Gdańsku do dzisiaj gromadzi co wtorek po kilkaset wiernych klubowiczów. Cały czas stara się rozwijać i inwestować w swoją pasję, aby zadowolić nawet najwybredniejszych klubowiczów.

Dj BezKsywy znany tez jako Dj BK od 2001 roku dziala na trójmiejskiej i polskiej scenie muzycznej. Od tego czasu aktywnie dziala zarówno jako imprezowy dj jak i turntablista. Poza stricte hiphopowymi projektami wspólpracowal takze z zespolami grajacymi nuschoolowy rock i numetal. Obecnie razem z Dj'em Nozem i Centem tworzy Hands Up Crew. .... Styl jaki prezentuje jest bardzo elastyczny, w swoich imprezowych setach laczy szereg gatunków, wsród których mozna uslyszec zarówno r&b, funk, oldschoolowe numery, jak i hip-hopowa klasyke, dancehall czy nawet 2step/uk garage i breakbeat. .... Swoje umiejetnosci prezentuje równiez na wysmienitych mixtape'ach, których wydawanie zapoczatkowal cykl Hot Like Fire, ukazujacy sie od grudnia 2005 jako Hot Like Fire: Bounce i Hot Like Fire: R&B. Jak dotad swiatlo dzienne ujrzaly 4 plyty z tej serii. Inne opublikowane do tej pory mixtape'y to TopToys Show Mix - kompilacja skierowana przede wszystkim do b-boy'ów, nagrany na zywo mix garage'owy pt. 2step Live Mix oraz nagrany wspólnie z jeleniogórskim raperem Zamarem - Prze$%@ny Mixtape Vol.1 i Vol.2 (Punchline Records) oraz kilka innych. Recenzje trzech z mixtape'ów mozna bylo przeczytac na lamach magazynu Slizg. .... Nieprzecietny klimat, doskonale dobrane utwory, tworzace spójna i harmonijna kompozycje i oczywiscie skrecze - tyle w telegraficznym skrócie mozna powiedziec o dotychczasowych krazkach.

rezerwacje 607 11 00 77

Znajdźcie nas na Facebook'u!

www.TropikalnaWyspa.com

Opinie

 • muzyka elektroniczna , clubbing / disko
  maj 24
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Food Hall Montownia
  Dj Set | Enzo
 • clubbing / disko
  maj 24
  piątek, g. 22:00
  Gdańsk, Stacja Food Hall
  Kool & The Bang