stat
Impreza już się odbyła

Elfowa Orkiestra św. Mikołaja (2 opinie)

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na świąteczny koncert, który poprowadzi nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj!

wrz 18

sobota, godz. 20:30

bilety 85 zł
przedsprzedaż 65 - 75 zł
paź 22

piątek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 70-170 zł
Kup bilet

Na scenie wystąpią jego najbardziej uzdolnione elfy, a w repertuarze znajdzie się wiele znanych i lubianych piosenek z popularnych bajek animowanych takich jak Smerfy, Gumisie czy Trolle. Elfowi muzycy zabiorą dzieci na spotkanie z sympatycznym ogrem Shrekiem, nieustraszoną Vaianą i Elsą z Krainy Lodu. Dzieci będą mogły również odśpiewać świąteczny hit "Jingle bells" w polskiej wersji językowej.

Figlom, psotom i śmiechom nie będzie końca! To będzie czas pełen niespodzianek w niezwykłej świątecznej atmosferze!
Elfy zadbały również o to, by najmłodsi mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, przygotowując prezentację wybranych instrumentów muzycznych. Tak, tak! Wszystkie utwory będą grane na żywo przez orkiestrę! Zabawa przy bajkowych przebojach w takim wykonaniu z pewnością sprawi przyjemność zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

I jeszcze jedna, bardzo ważna informacja: Święty Mikołaj zdradził nam, że będzie mu bardzo, ale to bardzo miło jeśli jego mali goście przyjdą przebrani za ELFY!

Opinie (2)

 • Z przyczyn losowych koncert odwołany!!!! A może by tak jakaś informacja w internecie!!!! Ludzie poprzychodzili z małymi dziećmi, a tam zamknięte i tylko karteczka, że nic się nie odbędzie, zapraszamy w innym terminie!!!! Organizator w kulki sobie leci, żeby brzydko nie napisać!!

  • 1 0

 • Informacyjna beznadzieja!!na Internecie żadnej informacji chociażby co do przewidywanego czasu trwania koncertu,wiadomo że każdy planuje czas pod siebie..Chcąc zrobić przyjemność dziecku i zabrać je na ciekawe wydarzenie zrezygnowaliśmy z zajęć dodatkowych,z których jednak moglibyśmy jeszcze skorzystać gdyby znowu była informacja na internecie o odwołanym koncercie! W rezultacie dziecko było zawiedzione na każdym polu..
  Ciekawe jeszcze czy koncert w drugim terminie będzie wyprawiony rzetelnie czy będzie po ucinany i " byle by był", ponieważ z tego co się orientuję w tym samym terminie, w tym samym kościele 2,5 godziny później jest inny koncert,a jednak każdy wymaga jeszcze przygotowań..

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • widowisko / show , bieg
  wrz 18
  sobota, g. 20:30
  Sopot, Sopockie Błonia
  UV ColoRUN 2021
 • widowisko / show , warsztaty , spotkanie
  wrz 24
  piątek, g. 18:00 - 22:00
  Gdańsk, Hevelianum
  Noc Naukowców