stat
Impreza już się odbyła

Elektryków X Pozdro Techno Sound System w/ DJ Assault, DJ Deeon

Nie minął rok, a Pozdro Techno Sound System wraca do Gdańska. Miejscem wydarzenia sygnowanego przez Up To Date Festival ponownie będzie Ulica Elektryków, która łączy w sobie industrialne przestrzenie i słoneczny vibe.

sie 21

sobota, godz. 22:00

Gdynia,
bilety 20 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
U podstaw Up To Date Festival od początku leżało przywiązanie do kultury, jaka powstała wokół sceny techno i przyległych gatunków; do jej wartości i tradycji. Dlatego kolejna odsłona Pozdro Techno Sound System stanie nie tylko pod znakiem powrotu do Gdańska, ale również - do źródeł.

"Detroit to Pax Americana. To tu narodziła się produkcja masowa, dobrze płatne posady robotnicze, kupowanie na własność domów i zaciąganie kredytów na masową skalę. To tutaj narodził się amerykański styl życia", pisał Charlie LeDuff w książce "Detroit. Sekcja zwłok Ameryki". Dzisiaj Motor City to miasto duchów, ale jego dziedzictwo kulturowe jest wiecznie żywe. Przypomnimy o tym już 24 maja, oddając hołd starej szkole i ojcom założycielom ghetto sound.

Na Ulicy Elektryków zagra wielka trójka z rejonu Wielkich Jezior. Detroit In Effect to ikona stylu. Podczas spektakularnych setów jak nikt inny potrafi wskrzesić ducha Motown i atmosferę połowy lat dziewięćdziesiątych. DJ Assault to z kolei człowiek, który stworzył brzmienie Jefferson Ave. Zapisał się w historii za sprawą połączenia bezkompromisowego electro i hardkorowego przekazu. DJ Deeon zaczynał od robienia tanecznych kawałków do strip clubów, a obecnie uchodzi za żywą legendę ghetto house'u. Jak sam mówi, gra muzykę, która jest formą ucieczki od stresów i codzienności.

Line-up uzupełnią dyrektor programowy Up To Date Festival, Dtekk oraz Tomek Hoax i DJ Dett, którzy mogą rezydować w Gdańsku ale w ich żyłach płynie booty bass z Florydy, electro-funk z Detroit i chicagowski ghetto house.

Peace, Love, Unity, Respect

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko
  sie 2-3
  poniedziałek - wtorek, g. 21:30 - 05:00
  Sopot, Ego Sopot
  Monday in Ego | Dj Vibe
 • clubbing / disko , pubbing , muzyka na żywo
  sie 2-3
  poniedziałek - wtorek, g. 21:00
  Gdańsk, Bunkier
  Loco Latino x Yoorek