• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Electric Callboy (1 opinia)

Niemiecka grupa zagra we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Gdańsku! Bilety na kwietniowy występ Electric Callboy wyprzedały się natychmiastowo, a zainteresowanie zespołem wciąż rośnie! Muzycy nie mogli pozostawić tego entuzjazmu bez odpowiedzi i już za niecały rok ponownie zagrają w Polsce!

Electric Callboy powrócą do nas z nowym albumem Tekkno, którego premierę zapowiedziano na 9 września 2022 roku nakładem Century Media Records. Na płycie znajdą się m.in. fenomenalne We Got The Moves, Pump It, czy najnowszy singiel Spaceman.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


18:00 - Drzwi
19:30-20:00 - Future Palace
20:20-21:00 - Holding Absence
21:30-... - ELECTRIC CALLBOY

ELECTRIC CALLBOY (Niemcy) metalcore:
Ortalion, neony i metal? Do ciekawych gitarowych riffów, potężnych growli i masywnych breakdownów Electric Callboy dodali elementy muzyki elektronicznej i popularnej, tworząc ze względnie niepasujących do siebie światów mieszankę, którą pokochały miliony. Wrzućmy do równania aspekt wizualny, wyrażany w przemyślanych i niebanalnych klipach oraz energię na koncertach, a stanie się jasne, dlaczego spośród tak wielu zespołów z gatunku, właśnie im udało się odnieść sukces.

Zaczęli w 2012 roku od wydanego w małej wytwórni albumu "Bury Me In Vegas". Rok później muzycy na półkach swoich domach mogli postawić statuetki prestiżowego "Metal Hammera" dla najlepszego debiutanta. Fantastyczne występy zwróciły w końcu uwagę Century Media, która złożyła rodakom propozycję nie do odrzucenia w 2017 roku. Electric Callboy unikają polityki, wolą zabawę na całego, czerpanie z życia pełnymi garściami, a także mają dystans do siebie, który wielokrotnie pokazali w swoich klipach. Premiera EP Hypa Hypa w 2020 roku otworzyła nowy rozdział w karierze Electric Callboy. Zespół zdobył kolejne rzesze fanów, którzy na koncertach grupy bawią się jak na najwiekszych imprezach klubowych.
www.facebook.com/electriccallboy
www.youtube.com/watch?v=Xx1uLMvsmvk
www.instagram.com/electriccallboy

Zapraszają: Knock Out Productions www.knockoutprod.net

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  109 - 130 zł
Bilety dostępne na: tickets.b90.pl

Opinie (1)

 • Electric Callboy

  Muzyka elektroniczna. Śmiechłem :-D

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.