• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Eko Mikołajki w Centrum Hewelianum!

Już niedługo wkroczymy w czas przedświątecznych przygotowań, ulice zabłysną kolorowymi światełkami, a w naszym otoczeniu pojawi się mnóstwo dekoracji i ozdób związanych z nadchodzącymi Świętami. Radosnego nastroju tych dni nie można porównać z niczym innym, a chwile spędzone na rodzinnych zajęciach zawsze będą wyjątkowym wspomnieniem! Również w Centrum Hewelianum będziemy oczekiwać na Święta - tym razem tworząc ozdoby w stylu eko!

Błyszczące, wielobarwne choinki, oryginalne bombki o nietypowych kształtach i piękne, mieniące się różnymi kolorami świąteczne stroiki - takie ozdoby będziemy tworzyć podczas mikołajkowych warsztatów. Do dyspozycji będziemy mieć niezwykłe tworzywo - płatki PET i plastikowe butelki! Przekonacie się, jak ciekawe i bardzo efektowne mogą być ozdoby wykonane metodą recyklingu!

Aby jeszcze bardziej pobudzić Waszą wyobraźnię i zachęcić do tworzenia takich wyjątkowych dzieł, pokażemy Wam coś niepowtarzalnego! Będzie to... rafa koralowa utworzona w całości z plastikowych butelek! Na ten świąteczny czas część jednej z naszych ekspozycji, Pracowni Energii, przeobrazi się w podwodne, egotyczne królestwo, gdzie zagoszczą niespotykane rośliny, bajkowe, morskie stworzenia, kolorowe rybki, a nawet groźny rekin! Dodatkową atrakcją będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia w łodzi podwodnej wykonanej również z odzyskanych surowców!


Autorami instalacji są dzieci z klas II-VI gdańskich szkół podstawowych i będzie ona eksponowana tylko w Centrum Hewelianum, jedynie przez okres mikołajkowych zabaw!Terminy mikołajkowych warsztatów EKO MIKOŁAJKI:


- 5-6 grudnia


- 12-13 grudnia


Zajęcia będą odbywać się w trybie ciągłym w godz. 10:00 - 16:00.
Wstęp w ramach biletu do Centrum Hewelianum.


EKO MIKOŁAJKI organizowane są we współpracy z Zakładem Utylizacyjnym Sp. z o.o.


Przeczytaj także

Opinie