• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Edukacyjny Dzień Dziecka w Zoo Gdańsk

Zajęcia i prelekcje edukacyjne podczas których dowiemy się jakich pamiątek nie przywozić z wakacji, jak fotografować dzikie zwierzęta i jak zachowywać się wobec nich w sposób etyczny. Pokazowe karmienia zwierząt, a także warsztaty, animacje, gry wielkoformatowe, konkursy z nagrodami, to atrakcje jakie będą czekały na odwiedzających Gdański Ogród Zoologiczny w Dniu Dziecka 1 czerwca b.r.

w każdą środę (do 26.06), godz. 11:00 - 11:45

Borkowo,
bilety 43 zł

w każdą środę (do 26.06), godz. 16:30 - 17:15

Gdańsk,
bilety 40 zł

Edukacyjny Dzień Dziecka w Zoo Gdańsk 2024#Fota Bez dzikiego Kota to kampania realizowana przez Gdański Ogród Zoologiczny mająca na celu edukowanie i podnoszenie świadomości - jak fotografować dzikie zwierzęta etycznie, jakich materiałów nie promować w mediach społecznościowych, jakich atrakcji turystycznych unikać. Edukacyjny Dzień Dziecka organizowany przez LYNX Fundację Ogrodu Zoologicznego to wydarzenie wspierające tę właśnie kampanię.

Partnerami wydarzenia są:
Gdański Ogród Zoologiczny, Wakacje.pl oraz Fundacja Wykrzyknik.

Oprócz edukacji przez zabawę, tego dnia będzie czekać jeszcze wiele wspaniałych niespodzianek. Będzie można zmierzyć się w różnorakich konkurencjach Rodzinnej Olimpiady Sportowej oraz spróbować swoich sił w rywalizacji w grach wielkoformatowych - pamiętajmy, że ruch to zdrowie! Warto również dowiedzieć się ciekawostek o zwierzętach zamieszkujących gdańskie ZOO biorąc udział w grze terenowej. Do pamiątkowych fotografii pozować będą pluszowe, wielkie maskotki, do zdjęć można przygotować się wykonując fantazyjny makijaż lub tatuaż z motywami zwierząt.

Jeśli już o mowa o pamiątkach - podczas warsztatów będzie je można zrobić własnoręcznie! Wykonane tego dnia przytulanki ze skarpetek oraz domki dla dzikich owadów zapylających pozwolą zabrać do domu nie tylko niezapomniane wspomnienia.

Warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu wstępu do zoo wedle bieżącego cennika dostępnego na naszej stronie internetowej https://zoo.gda.pl/wizyta-w-zoo/cennik-biletow/ Polecamy dojazd komunikacją miejską lub rowerami. Zapraszamy serdecznie i do ZOObaczenia!

Opinie 1 zablokowana