• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ENDORF!NS - Students' Night

Co to znaczy imprezowanie totalne? Dowiecie się już 18 kwietnia podczas ENDORF!NS - Students' Night!

mar 8

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 59 zł
Kup bilet

w każdy czwartek (do 28.03), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Agencja muzyczna SquaredAway, właściciel marki StudenciStudentom oraz trójmiejscy studenci (AEGEE Gdańsk, Samorząd Studentów WSB, Parlament Studentów WSAiB, NZS UG, NZS PG) zapraszają na imprezę ENDORF!NS - Students' Night. Pierwsza edycja w Sopocie odbędzie się z początkiem wiosny, już 18 kwietnia. Spragnieni promieni słońca i dobrej zabawy przemierzycie z nami cały Sopot w poszukiwaniu swojej rozrywkowej Utopii.

ENDORF!NS rozpocznie wiosenny okres juwenaliowy i pokaże słabo zintegrowanym co to znaczy gruba biba! Podczas jednego wieczoru odwiedzicie 10 najlepszych klubów w Sopocie: Łajba, Dream Club, Ego, Zła Kobieta, Soho, Czekolada, Versalka, Kongo Bar, Trefl Sport Pub oraz Atelier.

Tej nocy w każdym klubie czeka na Was coś niezwykłego:
• Lubicie dobrze zabalować? Wchodźcie do Łajby gdzie będzie na Was czekał DJ Wen Kroy. O godzinie 21:00 rozpoczynamy szalony konkurs "HELL" KARAOKE! Po jednym buchu helu zaśpiewacie jak Wam zagramy!
DJ Mibro zabierze Was w bajeczną podróż po Dream Club
DJ Vibe wprowadzi Was w ekscytujące wibracje w klubie Ego
• Szeroko popłyniecie u Złej Kobiety dzięki DJ Wide
Sympatique zadba, by zrobiło się w SOHO bardzo sympatycznie
• Na dolnym piętrze Czekolady zagości Warson, a górą zawładnie bombowy duet: Bleq i Mozul (perkusja live)
DJ BTR umili wieczór wszystkim klubowiczom, którzy zagoszczą w klubie Versalka
• W doskonałej zabawie w Kongo Barze pomoże Nomiusz
• Definicje grubego melanżu poda Define w Trefl Sport Pub
• Klub Atelier zaprasza do zabawy z DJ'em Es, a o 21:00 zobaczycie w akcji modelki podczas pokazu mody firmy NEW YORKER!

Zapowiedź video

Tak było podczas poprzedniej edycji ENDORF!NS

Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany, pokręcony zespół V-UNIT! Ta niesamowita grupa imprezowiczów nakręci Was na mega zabawę! Spotkacie ich na parkiecie w każdym klubie.

Niesamowitym wydarzeniem będzie PLENER PARTY, które odbędzie się w dniu imprezy na Placu Przyjaciół Sopotu! W godzinach 15:00-19:00 czekają na Was m.in.: taneczny flashmob, pokazy tańca grupy Jumpstyle Team Gdańsk, Enzym Crew, Alto Mondo, Dancehall Mafia, Psycho Tricks, koncert zespołu Sarcast oraz Mega TWISTER!

Imprezę wspierają sopockie bary: Śledzik u Fabrykanta, Śledzik Dance i Sopocki Wyszynk! W tych miejscach traficie na happy hours - w godzinach 19:00-21:00 napijecie się tam piwka i wódki za 3 zł! Przy okazji zagracie w świetne gry piwne: Flip Cups i Beer Pong.

Upojną zabawę sponsorować będzie cudny napój ENDORF!NS DRINK. W wybranych klubach napijecie się przepysznego i kolorowego drinka w cenie 10 zł!

Miejską podróż po klubach umożliwi Wam jeden bilet. Już 25 marca rusza przedsprzedaż biletów w sieci eBilet.pl (EMPiK i inne) oraz na Waszej uczelni w cenie 12 zł. Dokładna lista punktów sprzedaży znajduje się na naszym fanpage'u i stronie internetowej. Poza tym sprzedaż biletów w cenie 15 zł prowadzona będzie w dniu imprezy w klubach ENDORF!NS. Na wejściu do klubów każdy zostanie zaopatrzony w specjalną opaskę, która po założeniu na nadgarstek pozwoli wejść do wszystkich 10 klubów.

Szczegóły dotyczące największego clubbingu miejskiego tej wiosny znajdziecie na naszym wydarzeniu www.facebook.com oraz oficjalnej stronie imprezy studencistudentom.pl

Jeśli chcecie wziąć czynny udział w klubowym święcie i zaistnieć na scenie piszcie do nas na kontakt@studencistudentom.pl. Przedstawcie swoje talenty, a na pewno nie pozostaniemy na nie obojętni!

Bądźcie czujni, wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy zestaw nagród, które zostaną rozlosowane w licznych konkursach.

Imprezę wspierają: Legendarny Kapitan, Burn, New Yorker, Party Camp oraz Central Hostel. Event nagłaśnia: Radio ESKA oraz Telewizja ESKA TV.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    12, 15 zł
Bilety w cenie: 12 zł/15 zł – do nabycia w dniu imprezy w klubach

Opinie 1 zablokowana