stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwarty w Przedszkolu MegaMocni

Wychodząc naprzeciw rodzicom poszukującym odpowiedniej placówki dla swoich pociech, serdecznie zapraszamy na dzień otwarty do Niepublicznego Przedszkola MegaMocni na Chełmie w sobotę 6 kwietnia.

lip 31

sobota, godz. 12:00 - 18:00

Gdańsk, ul. Stępkarskiej i Wiosny...
Wstęp wolny

w każdą środę (do 29.12), godz. 17.15

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
Wydarzenie jest doskonałą okazją do poznania placówki oraz metod pracy z dziećmi z wykorzystaniem innowacyjnego programu "Klucz do uczenia się", dzięki któremu nasi podopieczni zdobywają wiedzę i kształtują szereg ważnych umiejętności.

Spotkanie rozpocznie się spektaklem o godzinie 10:00. Następnie rodzice i dzieci otrzymają niezbędne wskazówki oraz mapy, by o godzinie 11:00 wyruszyć na "Poszukiwanie skarbów" do pięciu tajemniczych komnat. W każdej z nich na uczestników czekać będą ciekawe zadania i niespodzianki.

Po odnalezieniu skarbów wszyscy zostaną zaproszeni do "Zaczarowanej Komnaty Zdobywców", w której na najmłodszych czekać będą nagrody, a na rodziców ciekawa oferta rekrutacyjna.

Uwaga! Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego dla dzieci i dorosłych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.