• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Misia (2 opinie)

Alfa Centrum Gdańsk organizuje wyjątkowe wydarzenie na rzecz wszystkich dzieci oraz ich zdrowia. 19 listopada odbędzie się tu Dzień Misia organizowany pod patronatem Szpitala Dziecięcego Polanki.

Tego dnia na dzieci i rodziców czekać będzie wiele atrakcji, a przede wszystkim możliwość wykonania darmowych profilaktycznych badań. Gościem specjalnym będzie Anita Głowińska, autorka książek Kicia Kocia oraz maskotka wesołej kotki. Całe wydarzenie poprowadzi zwycięzca pierwszej edycji programu You Can Dance Po prostu tańcz!, Maciej Gleba Florek!

Listopad to co roku szczyt sezonu chorobowego. Dlatego w tym właśnie czasie, Alfa Centrum Gdańsk organizuje akcję, której celem jest zadbanie o zdrowie dzieci. 19 listopada w godzinach 11:00-18:00 w centrum odbędzie się Dzień Misia. W ramach wydarzenia, którego patronem jest Szpital Dziecięcy Polanki oraz portal Trójmiasto.pl, dla dzieci, a także rodziców przygotowano wiele atrakcji, ich głównym celem jest profilaktyka zdrowotna.

W centrum zostaną przygotowane specjalne punkty, w których wykonywane będą badania czystości rąk oraz badania spirometryczne, a także punkt szkoły astmy i atopii. Na miejscu odbywać będą się również konsultacje z lekarzami ze Szpitala Dziecięcego Polanki. Wszystkie badania będą darmowe.

Tego typu akcje w szczytnych celach to zawsze ważny punkt na liście organizowanych w naszym centrum wydarzeń. Mamy nadzieję, że Dzień Misia będzie doskonałym połączeniem tego co ważne i potrzebne, z tym co miłe i uwielbiane przez najmłodszych. Misie to przecież od wieków najlepsi towarzysze dzieci mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.

Podczas Dnia Misia oprócz możliwości wykonania ważnych badań, nie zabraknie zabaw dla
najmłodszych uczestników. Przez całe wydarzenie w specjalnej strefie atrakcji dostępne będą
animatorki, które zorganizują lubiane przez dzieci aktywności, jak np. zabawa z chustą Klanza. Jak na Dzień Misia przystało nie zabraknie również pluszaków. Z pewnością wielką frajdą będzie możliwość malowania misiów w wersji XXL.

To jeszcze nie koniec atrakcji jakie organizatorzy przygotowali na ten dzień. Specjalnymi gośćmi wydarzenia będą Anita Głowińska, autorka popularnych książek Kicia Kocia oraz jej towarzyszka - maskotka Kicia Kocia. Wesoła kotka chętnie zapozuje do zdjęć z dziećmi, a od godziny 12:00 do 13:00 Pani Anita Głowińska będzie rozdawać autografy. Całe wydarzenie poprowadzi zwycięzca pierwszej edycji programu You Can Dance Po prostu tańcz!, Maciej Gleba Florek!

Dzień Misia w Alfa Centrum będzie okazją do wartościowego spędzenia czasu, podczas którego można będzie połączyć przyjemne z pożytecznym.

Opinie (2)

 • Gleba jest swietny

  pamiętam jak prowadził jeden z eventów i bylo super robił freezy i świetnie animował dzieciaki... juz nie mówiąc, że pamiętam jak wygrywał 1 edycje YCD , w której był mistrzem

  • 0 0

 • fajnie ze bedzie kilku olimpijczykow i podroznik Kaminski

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.