stat
Impreza już się odbyła

Dzień Kobiet

Lubimy marzec. Dlaczego? Bo to zapowiedz wiosennego przebudzenia, zapachów, kolorów, kwiatów, nowości i oczywiście mody. A modę - uwielbiamy… Design, oryginale wzory, autorskie projekty, produkty eco oraz te spersonalizowane – wykonanie specjalnie dla nas… Tak – kochamy nosić się modnie.

Dla wszystkich modowych fanek specjalnie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet już w najbliższą sobotę 7 marca w godzinach 11:00 – 19:00 zapraszamy do Fabryki Toreb w Galerii MADISON, gdzie każda z Pań będzie mogła wcielić się w kreatorkę mody i zaprojektować swoją autorską i ekologiczną torbę zakupową. Niezastąpiona na codzienne zakupy oraz weekendowe wycieczki „shopper bag” będzie doskonałym dodatkiem do waszych wiosennych stylizacji.

Co trzeba zrobić aby ją odebrać? Wystarczy 7 marca zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji (poziom -1 obok NETTO) z dowodem zakupu na min. 100 zł i tam w specjalnie zaaranżowanej strefie, zaprojektować a następnie odebrać swoją autorską torbę.

Przez cały czas do Waszej dyspozycji będą hostessy oraz obsługa Fabryki Toreb.

Zapraszamy 7 marca od godz.: 11:00.

Świętuj Dzień Kobiet i noś się modnie.

 
Zapraszam MADISON

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.