• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Dziecka z Super Mario Bros w Alfa Centrum (1 opinia)

Całe mnóstwo atrakcji szykuje Alfa Centrum Gdańsk dla wszystkich dzieci z okazji ich święta. Już 27 maja w galerii odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z udziałem bohaterów kultowej gry oraz filmu animowanego Super Mario Bros. Gry, zabawy, konkursy, bajkowe scenerie i inne niespodzianki przypadną z pewnością do gustu zarówno młodszym jak i starszym fanom Mario.

Już 26 maja swoją premierę w kinach będzie miała komedia animowana Super Mario Bros, na podstawie kultowej gry, znanej na całym świecie. Dzień po kinowej premierze Alfa Centrum Gdańsk zaprasza wszystkie dzieci do Grzybowego Królestwa prosto z bajki, gdzie będzie można wziąć udział w wielu fantastycznych atrakcjach.

Na dzieci czekać będą różne strefy zabaw jak np. wielkie magnetyczne puzzle, filmowy basen z piłeczkami, specjalna ścianka do zabawy w małego hydraulika czy malowanie buziek. Specjalnie przygotowana bajkowa sceneria będzie tłem do pamiątkowych fotografii. Można będzie zrobić sobie zdjęcie w kultowej rurze, przez którą Mario czy Luigi przedostawali się do podziemnego świata, usiąść za kółkiem prawdziwego Gokarta Mario, a także sfotografować się z figurką głównego bohatera filmu, supergwiazdą Mario.

To jeszcze nie wszystko. Dzieci zostaną zaproszone do Bajkowego Kina na specjalne seanse krótkometrażowych bajek i fragmentów Super Mario Bros. Każde dziecko zapisane na dany seans otrzyma w recepcji bilet do kina i porcję popcornu. Nie zabraknie uwielbianych przez najmłodszych konkursów z atrakcyjnymi filmowymi nagrodami oraz słodkich niespodzianek, jakimi będą urodzinowe torty Mario.

Sympatyczny wąsaty hydraulik to jedna z tych postaci, która łączy pokolenia.  Ponadczasowa gra wciąga dzieci obecnie dokładnie tak, jak 30 lat temu pochłaniała ich rodziców. To wspaniałe zatem, że wydarzenie takie jak Dzień Dziecka z Super Mario Bros będzie prawdziwą gratką zarówno dla tych młodszych jak i zupełnie już dorosłych dzieci - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.

Dzień Dziecka z Super Mario Bros to wydarzenie skierowane do całych rodzin z dziećmi
w różnym wieku. Wśród wielu atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza odbędzie się
w sobotę 27 maja, w godzinach 11.00 - 19.00.

Opinie (1)

 • Wy tam zróbcie jakąś salę zabaw, zamiast powierzchni sklepowej z... automatami, to

  przyciągniecie klientów.
  Przez niechętną dzieciom politykę tego centrum handlowego, staje się ono wymarłym a firmy się wycofują.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.