• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Dziecka w kinach Helios: 1 - 2 czerwca

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! 
Czekać na Was będą konkursy z nagrodami, bogaty repertuar filmów, malowanie twarzy, zwierzęta z balonów oraz STREFA VR* i VIDEOBUDKA 360**. 

lip 10

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90 - 36,90 zł
GARFIELD - Seanse z konkursami (10:30, 13:00, 15:30)
BASIA. JESTEM W SAM RAZ - Seanse z konkursami (10:00, 13:30)
STRAŻNICZKA SMOKÓW - Seanse z konkursami (11:30, 14:00)
ISTOTY FANTASTYCZNE - Seanse z konkursami (11:00)

GARFIELD 
Jest leniuchem, uwielbia lasagne, nie cierpi poniedziałków. Garfield, czyli najbardziej znany kot na świecie, w pierwszym kinowym filmie animowanym. Po nieoczekiwanym spotkaniu z dawno zaginionym ojcem ulicznym kotem Vicem Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w napadzie, w którym stawka jest wysoka.

BASIA. JESTEM W SAM RAZ
Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

STRAŻNICZKA SMOKÓW
W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką Smoków.

ISTOTY FANTASTYCZNE
12-letnia Bea tymczasowo wprowadza się do babci i prawie natychmiast zaprzyjaźnia się z zrzędliwym sąsiadem z góry, Calem. Ale Cal nie mieszka sam. Wokół niego jest pełno wyimaginowanych przyjaciół, IF-ów, którzy zostali sami po tym, jak ich prawdziwi ludzcy przyjaciele dorośli. Okazuje się, że Cal i Bea są jedynymi osobami, które są w stanie zobaczyć IFy. Łączą więc siły aby pomóc IFom i sparować je z nowymi dziećmi. Co może, ale wcale nie musi być możliwe.

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy 1 i 2 czerwca. Czeka Was mnóstwo dobrej zabawy, a w tych dniach kina Helios będą należały do dzieci! Więcej szczegółów już wkrótce.

*Strefa VR dostępna będzie 01.06. w godzinach 12-18
**Videobudka 360 dostępna będzie 02.06. w godzinach 12-15

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  29,9 zł
 • Przedsprzedaż
  19,9-27,9 zł
CENNIK
4 dni + do seansu - 19,9 zł
3 dni do seansu - 22,9 zł
2 dni do seansu - 25,9 zł
1 dzień do seansu - 27,9 zł
w dniu seansu - 29,9 zł

Opinie