• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Dziecka w Kinie Helios

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych. Czeka Was mnóstwo dobrej zabawy, a w tych dniach kina Helios będą należały do dzieci! Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

cze 16

niedziela, godz. 10:30

bilety 28,90 zł
przedsprzedaż 19,90-26,90 zł
GARFIELD
Kategoria wiekowa - od 6 lat,
Czas trwania 101 min.

Jest leniuchem, uwielbia lasagne, nie cierpi poniedziałków. Garfield, czyli najbardziej znany kot na świecie, w pierwszym kinowym filmie animowanym. Po nieoczekiwanym spotkaniu z dawno zaginionym ojcem ulicznym kotem Vicem Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w napadzie, w którym stawka jest wysoka.

BASIA. JESTEM W SAM RAZ
Kategoria wiekowa bez ograniczeń.
Czas trwania 45 min.

Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

STRAŻNICZKA SMOKÓW
Kategoria wiekowa bez ograniczeń.
Czas trwania 99 min.

W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką Smoków.

ISTOTY FANTASTYCZNE
Kategoria wiekowa: od 7 lat
Czas trwania filmu: 110 min.

12-letnia Bea tymczasowo wprowadza się do babci i prawie natychmiast zaprzyjaźnia się z zrzędliwym sąsiadem z góry, Calem. Ale Cal nie mieszka sam. Wokół niego jest pełno wyimaginowanych przyjaciół, IF-ów, którzy zostali sami po tym, jak ich prawdziwi ludzcy przyjaciele dorośli. Okazuje się, że Cal i Bea są jedynymi osobami, które są w stanie zobaczyć IFy. Łączą więc siły aby pomóc IFom i sparować je z nowymi dziećmi. Co może, ale wcale nie musi być możliwe.

Opinie

 • impreza filmowa , projekcje filmowe
  cze 16
  niedziela, g. 10:30
  Gdańsk, Helios Alfa Centrum
  Barbapapa