• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Drugie urodziny projektu Drum'n'Gumbas

I teraz, w dniu dzisiejszym i tym właśnie momencie chciałbym zaprosić Was na kolejne, już drugie urodziny tego projektu. Pogramy, pośpiewamy, potańczymy i jak przystało na prawdziwe techno-motyle odlecimy w nieznane, niesieni potężnymi falami dźwiękowymi. Zaproszenie do wspólnego granka przyjęli ziomale, którzy otworzą i zamkną event, a w punkcie kulminacyjnym uruchomię swoje alter ego muzycznej ośmiornicy i odpalimy live act na wszystkie kończyny. 

w każdy piątek (do 31.05), godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
sie 23-25

piątek - niedziela, godz. 18:00

przedsprzedaż 319 zł
Kup bilet
Elooo Mordki i Mordeczki!

Dwa lata temu, dokładnie 18 lutego 2022 roku pokazaliśmy ten projekt światu po raz pierwszy. Wtedy to w murach familijnej miejscówki rodzina, przyjaciele i znajomi ujrzeli poczwarkę, wczesne stadium i zarys tworu, który miał być czymś, ale jeszcze wtedy tak do końca nie było wiadomo czym. 

Wiele miesięcy później po dyskusjach, rozmowach, testach, eksperymentach, kombinacjach, modyfikacjach, przeróbkach, upgrade'ach sprzętów i stanowiska oraz dostosowaniu do nich stylu gry wyklarowała się jedna, spójna wizja a z poczwarki wykluł się motyl. Dwumetrowy, łysy, zdeterminowany i po uszy (czułki? ) zakochany we wszelkich odmianach muzyki Techno, motyl.

Odlecieliśmy w różne miejsca i zakątki Polski, dolecieliśmy na przeróżne imprezy, festiwale, prywatne urodzinowe rejwy i zafundowaliśmy niezły odlot liczbie ludzi, która mieści się w przedziale od "dużo, nie liczyłem" do "w ch**j i ciut ciut", a ta statystyka nadal się nakręca. 

Gospodarzem naszej zabawy będzie sopockie Carnivale, czyli miejscówka do której prowadzą wszystkie drogi w Trójmieście, a dodatkowymi atrakcjami będzie obecność jednego z najbardziej zajebistych fotografów eventów w 3City oraz przyjazd naszego ulubionego człowieka od nagrywania wideo!

Organic, Progressive, Tribal  
Tech-House, Minimal Techno  
Melodic Techno, Instrumental Techno 

Start 22:00 
 Tax 30 zł na bramce w dniu wydarzenia 
 Carnivale Sopot - Tadeusza Kościuszki 16/4, 81-704 Sopot

Partnerami medialnymi wydarzenia są zaprzyjaźnione ekipy:
 Techenko 
 Techno Nawigator 
 Broken Mindz 
 Techno Trójmiasto 

Opinie