• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dr Misio, Roan (1 opinia)

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera, związanego z ambitnymi projektami filmowymi, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego (Wesele, Dom zły, Drogówka, Wołyń, Kler).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Vargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi, poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Zespół ma na swoim koncie dwie płyty Młodzi i Pogo, których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są: Mentolowe papierosy, Dziewczyny, Młodzi, Hipster, Pogo i Mr.H.. Wiosną 2017 roku ukazał się trzeci album Zmartwychwstaniemy, której producentem jest Kuba Galiński, znany z produkcji płyt Hey, Ani Dąbrowskiej czy Ani Rusowicz. Trzeci krążek promował utwór Pismo z teledyskiem autorstwa Wojtka Smarzowskiego.

W październiku 2020 roku zespół Dr Misio nagrał czwarty album Strach XXI wieku. Promują go single i teledyski do utworów Chcesz się bać (reż. Piotr Domalewski), Strach XXI wieku (reż. Wojtek Smarzowski) i Siedemnastolatki (reż. Oskar Kaszyński). W 2021 roku grupa była nominowana do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii Płyta Roku. Premiera nowego krążka formacji planowana jest jesienią 2023 roku.

Dr Misio zagrał niezliczone koncerty w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie plenery i festiwale, takie jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Męskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY i Festiwal TOP of The TOP.

Dr Misio - Facebook

ROAN

Zespół, który od początku swej działalności łączy różne style muzyczne, głównie punk, rock i reggae. To laureat Jarocina, uczestnik wielu rockowych festiwali niemieckiego Wacken Open Air czy Przystanku Woodstock. Jako drugi zespół wziął udział w rozpoczynającej się w latach 90. Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wielką popularnością i uznaniem cieszyła się wówczas płyta Ogień, z której utwory ROAN grał na koncertach w Polsce i nie tylko. 4 września ukazuje się reedycja tej płyty. Wydawcą jest firma fonograficzna Agora Muzyka, co jest wyrazem powrotu muzyków do muzycznych korzeni i ukłonem w stronę pierwszych i najwierniejszych fanów, dla których Ogień stał się płytą niemalże kultową. Wielki atut ROAN to koncerty, czyli od lat pełna mocy ekspresja, doskonałe, nowoczesne brzmienie i tzw. ściana gitar. To doskonała zabawa muzyków i publiczności, taniec pogo i wspólne śpiewanie.
 
Skład:
Zbigniew Man gitara, śpiew
Andrzej Man gitara basowa
Andrzej Sroka gitara
Marcin Ściesiński perkusja
 
ROAN - Facebook

Bilety:
60 zł (przedsprzedaż w dniach 12-20.09.)
65 zł (przedsprzedaż od 21.09.)
75 zł (w dniu koncertu)


Dostępne: interticket.pl

Opinie (1)

  • Gość

    Super koncert..wspaniali ludzie i cudna atmosfera ...oby więcej było takich imprez w trojmiescie

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.