• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Doggie Day

Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka (trójmiejski oddział Fundacji dla Szczeniąt Judyta) po raz IV zaprasza do licytacji dla bezdomnych zwierzaków. Dzięki trójmiejskim przedsiębiorcom i osobom, które podarowały vouchery dotychczasowe aukcje okazały się sukcesem, tegoroczne licytacje już ruszyły, a finał całej akcji przewidziano na 4.09 w ERGO ARENIE podczas prospołecznej imprezy DOGGIE DAY.

Zasady są bardzo proste: każdy może przekazać voucher na swoje usługi, Paka dla Zwierzaka wstawia posta z licytacją na grupę Facebooka Licytacje Paka Dla Zwierzaka, a wygrywa zawsze najwyższa kwota.

- W I edycji licytacji w 2018 roku zebrano ponad 4 tysiące złotych i zakupiono inkubator dla lokalnego schroniska,
- w II edycji w 2019 roku zebrano ponad 41 tysięcy złotych i zakupiono auto interwencyjne dla lokalnego schroniska,
- w III edycji licytacji w 2020 roku zebrano ponad 71 tysięcy złotych kwotę rozdysponowano pomiędzy 10 pomorskich organizacji pro-zwierzęcych oraz schronisk, kupując najpotrzebniejsze rzeczy według ich potrzeb.

Do akcji może się przyłączyć każdy, kto prowadzi własny biznes lub pracuje w miejscu gdzie kocha się zwierzęta. Najpopularniejszą kategorią jest gastronomia, gdyż vouchery z tej kategorii stanowią ponad 50% wszystkich licytacji i są najbardziej pożądanymi wśród licytujących - komentuje Marta Słodnik, Prezes Stowarzyszenia Paka dla Zwierzaka

100% zebranej sumy idzie na te potrzeby, a wyniki i rozliczenie ujawniane jest do wiadomości publicznej, organizator zaprasza do współpracy puby, restauracje, trenerów personalnych, spa, kosmetyczki, fryzjerów i wszystkich, którzy świadczą usługi, akcja to reklama, CSR i pomoc w jednym, vouchery są elektroniczne, aby nic nie drukować - 100% EcoFriendly, zwycięzca oraz partner otrzymują tajny kod do realizacji wygranej, Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka - dziewczyny w ciągu 1,5 roku znalazły domu dla ponad 700 psów!

1 stycznia 2022 Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka połączyło swoje siły z Fundacją dla Szczeniąt Judyta co dało jeszcze większe możliwości ratowania bezdomnych zwierząt dla obu stron!

Obecnie pod opieką Stowarzyszenia jest 95 psów, wszystkie znajdują się w domach tymczasowych na terenie Trójmiasta i okolic. Są to psy chore, starsze, jak również szczeniaki oraz dorosłe czworonogi, które przeszły okres socjalizacji i są gotowe już teraz na nowe domy. Ogłoszenia adopcyjne znajdują się na facebookowej grupie: Psiaki z PAKI_Adopcje psów Trójmiasto. Mocno włączyłyśmy się też w pomoc zwierzętom na Ukrainie. Dzięki naszej zbiórce wysłałyśmy z Trójmiasta ponad 12 ton karmy w rejony najbardziej dotknięte wojną, a łącznie z naszą centralą ponad 30 ton. Fundacja dla Szczeniąt Judyta przyjęła ponad 150 psów z Ukrainy w najcięższym stanie. - dodaje Marta Słodnik

Licytacje to nie wszystko - już 4 września wraz ze Spółką Hala Gdańsk-Sopot, operatorem ERGO ARENY, Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka zorganizuje imprezę dla wszystkich miłośników czworonogów o nazwie DOGGIE DAY.

Podczas tej imprezy społeczno-edukacyjnej będzie można zasięgnąć porad i lekcji u najlepszych behawiorystów i trenerów w Trójmieście, zasięgnąć porady żywieniowej, weterynaryjnej czy groomerskiej. Będzie można porozmawiać też o zasadach adopcji zwierząt, prawidłowej opieki nad nimi czy o możliwości stworzenia domu tymczasowego dla bezdomnych zwierząt. Będzie można również nieodpłatnie zaczipować i zarejestrować swojego czworonoga.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy całe rodziny, dużych i małych, tych młodszych i tych starszych mieszkańców Trójmiasta i okolic, oraz, oczywiście, naszych czworonożnych przyjaciół. Zapraszamy tych obecnych jak i przyszłych właścicieli psów, amatorów jak i na co dzień zajmujących się dobrostanem zwierząt. Każdy znajdzie interesujące zagadnienie, produkt lub usługę dla siebie i swojego pupila. Mamy zaplanowane strefy dla dzieci, gastro, warsztaty edukacyjne, wykłady, przygotowane studio, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pupilem oraz strefę wystawienniczą dla marek związanych ze zwierzętami. Będą również stoiska schronisk z Sopotu oraz Gdańska. Zaplanowane są też konkursy i mnóstwo atrakcji - wyjaśnia Marta Słodnik.

Zachęcamy do licytacji i zapraszamy do ERGO ARENY!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • festyn , zajęcia rekreacyjne
  lip 10
  niedziela, g. 12:00 - 00:00
  Gdańsk, 100cznia
  Rowermania 2022