stat
Impreza już się odbyła

Dni otwarte inwestycji Yarielys Residence

W samym Śródmieściu Gdyni, przy ulicy Abrahama 61/63 zobacz na mapie Gdyni, właśnie zaczyna powstawać kameralna inwestycja mieszkaniowa. Deweloper, firma Mostostal Gdynia, zaprasza z tej okazji na Dni Otwarte.

16 - 25 września 2021, godz. 9:00

Wstęp wolny

w każdą środę (do 29.12), godz. 17.15

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
Yarielys Residence to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z trzema lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem wielostanowiskowym. Znajdzie się tu zaledwie 29 apartamentów dwu- i trzypokojowych, z tarasami lub balkonami. jego budowa właśnie się zaczyna, deweloper niedawno otworzył biuro sprzedaży.

Właśnie w tym miejscu w piątek 19 lipca 9 (w godz. 10-18) i sobotę 20 lipca (w godz. od 10 do 15) organizowane są pierwsze Dni Otwarte tej inwestycji. Będzie to okazja, by zapoznać się ze szczegółami projektu oraz listą udogodnień jakie planowane są dla przyszłych mieszkańców.

Odwiedzający będą mogli także obejrzeć projekty lokali oraz w swobodnej atmosferze, przy kawie, dowiedzieć się które z nich są dostępne.

Klienci, którzy odwiedzą Dni Otwarte otrzymają ofertę zakupu nieruchomości w programie 10/90, co oznacza, że przy podpisaniu umowy wpłacić będą zobowiązani zaledwie 10 procent ceny nabywanej nieruchomości, a pozostałe 90 proc. ceny dopiero przy odbiorze nieruchomości.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.