• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Disney On Ice: Moc jest w Tobie (2 opinie)

Po raz pierwszy na lodzie zobaczymy główną bohaterkę kinowego hitu "Vaiana: Skarb oceanu". Tegoroczne widowisko DISNEY ON ICE odwiedzi 5 polskich miast w listopadzie i grudniu 2019 roku! Bilety w sprzedaży od 17 czerwca 2019 roku.

9.11.2019 - sobota: 10:00 PREMIERA; 14:00; 18:00
10.11.2019 - niedziela: 10:00; 14:00; 18:00
11.11.2019 - poniedziałek: 10:00; 14:00; 18:00


Gotowi na niezwykłą przygodę? Gotowi na odkrywanie tego, co nieznane? Zapraszamy na opowieść o niezależności i sile, w którą nigdy nie należy wątpić. O tym, by nie bać się marzyć i realizować swoich pragnień. Przedstawiamy widowisko DISNEY ON ICE: MOC JEST W TOBIE! Przeżyj niesamowitą przygodę wraz z Vaianą i innymi przyjaciółmi z królestwa Disneya! Główną bohaterkę kinowego hitu "Vaiana: Skarb oceanu" oraz jej kompanów zobaczymy na lodzie po raz pierwszy. Jej historia uświadomi Ci, że MOC JEST W TOBIE!

Razem z Vaianą wypłyniecie w pełną wyjątkowych przygód podróż, by ocalić wyspę i odnaleźć własną życiową drogę i swoje miejsce w świecie. Będzie Wam towarzyszył potężny półbóg Maui. Dzięki nim dowiecie się, jak ważni w życiu są bliscy i że należy zaufać im w trudnych momentach. Tak jak Vaiana - uwierzcie w swoje przeznaczenie i nigdy się nie poddawajcie! Bądźcie zawsze odważni, samodzielni, waleczni i ambitni. Walczcie o spełnianie własnych marzeń i niezależność!

Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy zapewnią niekończącą się i niepowtarzalną zabawę na lodzie. Uwolnij magię wraz z siostrami Anną i Elsą oraz przezabawnym bałwanem Olafem i zaśpiewaj z nimi "Mam tę moc" i "Lód w lecie". W najskrytsze zakamarki podwodnego świata zabiorą Cię Sebastian, Córki Trytona i uwielbiana przez wszystkich Ariel! Daj się zaplątać w chór hałaśliwych bywalców Dziarskiego Kaczątka, gdy odwiedzi ich porywcza Roszpunka i jej czarujący kompan Flynn Rajtar w czasie poszukiwania świecących lampionów. Przeżyj chwile, które zostaną we wspomnieniach na zawsze, gdy Bella otworzy swoje serce na nowe przygody, a zaczarowane przedmioty Bestii pojawią się na tafli lodu. A Ty ich gościem bądź!

Dzięki mocy serca Ty i Twoja rodzina możecie osiągnąć wszystko! Pielęgnuj z nami najważniejsze dla nas wartości takie jak równość, wytrwałość, konsekwencja i mierzenie wysoko. To nimi właśnie kierują się uwielbiane przez Was postacie Disneya!

Przeżyj widowisko DISNEY ON ICE: MOC JEST W TOBIE wraz z najbliższymi!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  65-135 zł
--
Kategoria Platynowa: 130-135 zł
Kategoria Złota: 109-115 zł
Kategoria Srebrna: 89-95 zł
Kategoria Brązowa: 65 zł

Opinie (2)

 • Widowiako

  Piękne widowiako,artyści pięknie ubrani,pięknie tańczą,ale... Elza 3rok z rzędu robi siś już nudna,jest więcej pięknych bajek nawet tych starszych. I mogło by być więcej pozycji dla chłopców mimo,że mój syn zna te "babskie" to mało jest strikte dla chłopców. Mimo wszystko nadal będziemy chodzić.

  • 3 2

 • Ludzie

  Jak zwykle dopracowane widowisko. Jest niestety jeden niesmak....Widzowie....Ludzie....skoro już kupujecie ( wcale nie tanie) bilety to nie spóźniajcie się. Przez pierwsze 20 minut widowiska tabuny ludzi kręciły się przed płytą lodowiska to w tą to w tamtą stonę..a może jeszcze popcorn a może jeszcze cos...ogranijcie się !!
  To samo tyczy się końcowych minut - uważam,że to niegrzeczne wobec występujących artystów żeby wychodzić tłumnie 10 min przed końcem, zasłaniając przy tym widoczność wszystkim dookoła....bo przecieą Ja muszę wyjechać z parkingu pierwsza :]i szalone madki wchodzące prawie na lodowisko żeby cyknąć fotke....

  A samo przedstawienie - jak co roku - jest na co popatrzeć

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.