• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Disco Mix Gdynia (3 opinie)

Większość z nas z chęcią wraca do hitów z lat młodości, z którymi związane są pozytywne wspomnienia. Aby je ponownie przywołać, potrzebny jest odpowiedni bodziec, np. w postaci koncertu. A jeśli dodamy do tego aktualne hity Polskiej sceny Disco Polo, to wyjdzie nam świetne podsumowanie tego, co nas czeka na koncertach cyklicznych imprez pod szyldem "Disco Mix".

lis 9

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 130 - 150 zł
Kup bilet
Ten zupełnie nowy projekt muzyczny, który ma szansę namieszać w kalendarzu imprez muzyczno-rozrywkowych wystartuje jeszcze w tym roku. Cykl "Disco Mix", którego mecenasem została Grupa Arena Sp.z.o.o. znana m.in. z Gal Disco Polo, ma solidne podstawy, by zaskarbić sobie wierną rzeszę fanów. Kluczem do sukcesu ma być połączenie różnych nurtów muzycznych i epok - to się ma prawo udać, zwłaszcza, że twórcy cyklu sięgają po największe gwiazdy z kraju i ze świata.

disco polo - koncerty w Trójmieście


Muzyka lat 90 tych to prawdziwy misz-masz gatunków. Jest to okres królowania muzyki popularnej, który trwa do dziś, czas powstawania licznych zespołów i nieskończonej liczby piosenek.

Program:
19:00 Top Girls
19:20 Boys
20:00 La Bouche
20:20 Londonbeat
20:50 Piękni i Młodzi
21:30 Playboys
22:00 Dr. Alban
22:20 No Mercy
22:50 Akcent
23:20 Hazel
00:00 Zakończenie Imprezy


Klubowe lata 90-te
Dziś do głosu dochodzi pokolenie, które wychowało się na przełomie wieków. Już jako-tako ustatkowane, portfelem dyktuje powrót do lat 90., wspominając młodość i wczesne dzieciństwo. Któż nie zna "Sing Hallelujah" czy "It's My Life" Dr. Albana - śpiewał to cały świat. Ten pierwszy utwór sprzedał się na całym świcie w nakładzie 6 mln sztuk, sam Alban pozostał Królem muzyki dance w latach 90-tych, nie było klubu, który nie chciał go gościć. Teraz on zagości na koncertach Disco Mix a oprócz niego cała "dance" śmietanka dekady.

Któż nie zna formacji "No Mercy"? Te amerykańskie dance-popowe trio stworzyli bracia Ariel i Gabriel Hernandez z Miami oraz Marty Cintron z Nowego Jorku. W 1996 roku wylansowali przebój "Where Do You Go?", który dotarł do piątego miejsca amerykańskiego zestawienia oraz kolejny - "Please Don't Go", który znalazł się nie miejscu 21. Poza tym kochały się (i pewnie nadal kochają) w nich wszystkie Panie. Panowie prowokowani byli zmysłowym głosem La Bouche. Światowe listy przebojów muzycy z La Bouche podbili w latach 90. dzięki hitom "Sweet Dreams (Ola Ola E)" i "Be My Lover". Grupa Londonbeat największe triumfy święciła, kiedy wylansowała wiele przebojów, utrzymanych w klimacie R&B i dance. Podbili brytyjskie listy przebojów utworami "9 A.M." oraz najbardziej znanym - "I've Been Thinking About You", który w 1991 roku uplasował się na pierwszym miejscu notowania na Wyspach. Ich wszystkich zobaczymy na "Disco Mix", a co z nurtem Polskim?

Disco Polo to muzyczna moc
"Fenomen disco polo to jego przekaz - prosty i wesoły, który ma zachęcać do zabawy, tańca i flirtu. Twórcy disco przyznają, że próbują też wzbogacać swoje utwory o elementy house czy techno i inspirują się klubowymi utworami lat 90-tych" - mówi Bartłomiej Karasiewicz z Grupy Arena.

Oprócz Zenka Martyniuka z zespołu Akcent oraz Marcina Millera z Boysami publiczność rozgrzeją również "Piękni i Młodzi", chłopaki z "Playboys" czy girlsband "Top Girls".

"Nasz cykl to idealna propozycja dla fanów dobrej zabawy, pierwszy koncert 10 listopada we Wrocławskiej Hali Stulecia. Później widzimy się 2 grudnia w Koszalinie a 10 lutego 2017 w Gdyńskiej Arenie. Róbcie sobie wolne, przyjeżdżajcie i pokażcie, że muzyka łączy pokolenia i style" - podsumowuje Bartłomiej Karasiewicz z Grupy Arena Sp z.o.o.

Muzyka powinna stanowić ważny element naszego życia, ponieważ dzięki niej stajemy się wrażliwsi i lepsi. Bawmy się muzyką, nie zamykajmy się na równe style - projekt "Disco Mix" właśnie to nam uświadamia. Przeżyjcie do sami na własne... uszy!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  50 - 249 zł
Bilety dostępne na: www.grupa-arena.pl, www.eventim.pl, salonach Empik oraz sklepach Saturn, Media Markt

Opinie (3)

 • https://www.youtube.com/watch?v=zpByG13Ds3w

  • 0 2

 • Ale kupa

  • 0 5

 • hahaha

  I same buraki na tym koncercie będą..

  • 1 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.