• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dirty Night

w każdą sobotę (do 28.12), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Dirty Night- Tego jednego, możecie być pewni w ten wyjątkowy wieczór, że będzie ostro, duszno i na pewno nie pójdziecie szybko spać!

Dirty Night to wyjątkowe doznania!

Parkiet pobrzmiewał będzie dźwiękami rocka i rock&rolla!

Na środku parkietu będzie rozstawiona klatka w której będziecie mogli tańczyć do bólu!!!

Nowy wystrój lokalu!!! Uwodzicielskie tancerki w klatkach!!! Będzie wszystko to co lubicie najbardziej!!!DJ Wide, grający sety składające się z czarnych rytmów oraz starannie wyselekcjonowanych rock&rollowych przebojów z lat 90-tych, wie jak podgrzać atmosferę!

Przekonajcie się sami!!!

Poczujcie moc gorącej, rozkosznej Dirty Night, tylko w Nowej Republice!

DJ WIDE

Zainteresowanie muzyką okazywał od najmłodszych lat, lecz wtedy brakowało mu odwagi i warunków aby rozwijać się w tym kierunku. W 2005 roku zainteresowało go prowadzenie audycji w radiu internetowym, zaczynając od najmniejszych rozgłośni o słuchalności kilku, kilkunastu osób nie spodziewał się, że muzyka stanie się pasją jego życia.

Po około półrocznym grywaniu w internetowych stacjach radiowych gdzie słuchalność wahała się od kilkuset do nawet tysiąca osób, zrobił krok naprzód zapisując się na kurs organizowany przez firmę Pioneer oraz nieistniejący już sopocki klub "Galaxy" - Pioneer Dj's School. Kurs ten pomógł mu zapoznać się z podstawami obsługi profesjonalnego sprzętu. Po kilkutygodniowym przygotowaniu oraz egzaminie, na którym został uznany za jednego z najpojętniejszych uczniów przyszedł czas na pierwszy występ przed prawdziwą publiką na evencie "Wybrzeżalia 2005" organizowanym na sopockim molo.

Po tej imprezie zdany był na siebie. Zaprzyjaźnił się z klubem TROPS (dawny Olimp), a także z rezydentami tego klubu: DJ-em Yoyo i DJ-em Climate'em. Pod okiem rezydentów szlifował swoje umiejętności dj-skie, twierdzi jednak, że najwięcej nauczył się sam, dzięki ciężkiej pracy i wielu godzinach spędzonych za konsoletą.

Imprezy w jego wykonaniu to mieszanka stylów i gatunków, w których przeważa duża dawka czarnych rytmów oraz starannie wyselekcjonowany house (w licznych odmianach). Jak sam twierdzi: "Najlepszą zapłatą, za czas spędzony za "sterami", są dobre wibracje oraz energia jaką emanują bawiący się ludzie".

Rezerwacje 605 901 902

Dołącz do nas na Facebook'u

Informacja o biletach

Studenci: FREE
Kobiety: 10 zł
Faceci: 20 zł

Opinie