• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dinner & Show: Barry Solone Band

Najlepsze koktajle, wyborna włoska kuchnia, niepowtarzalny klimat i gustowne wnętrza, a to wszystko w blasku najlepszego show w Trójmieście! SASSY to obowiązkowy przystanek dla wszystkich tych, którzy szukają niebagatelnych doznań smakowych i rozrywki na najwyższym poziomie.

Wieczór rozpoczynamy DINNER & SHOW - piątkowymi i sobotnimi spotkaniami ze sztuką, tańcem, śpiewem, najlepszymi występami burleski czy drag queen. Gdy zapada zmrok, klubową scenę SASSY wypełniają najlepsze muzyczne brzmienia, wzbogacone niespotykanymi wizualizacjami i efektami świetlnymi.

jazz - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy do świata SASSY, w którym rozrywka łączy się z kuchnią włoską na najwyższym poziomie. 

*W piątek, 17 lutego, gwiazdą wieczoru będzie Barry Solone Band - wokalistka pochodzący z Nowego Jorku, świetny tancerz i choreograf. W swoim muzycznym repertuarze stawia mocno na różnorodność i nowoczesność. Najczęściej wybiera jazz i muzykę rozrywkową z całego świata.

*O taneczne spełnienie tej nocy zadba nasza rezydentka: Dj Mixtee. Ten wieczór to gwarancja najlepszego performanc'u i ogromu emocji!

Zarezerwuj stolik lub lożę...i get lost in SASSY vibes!
Rezerwacje 732 340 604 / rsvp@besassy.pl


ENTRY: 21+ only Ticket 40 PLN Bilet zakupiony na imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)

SASSY GUEST: Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

DRESS CODE: Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.
 

Opinie