• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Decadent Fun Club + Anja Orthodox (solo) (1 opinia)

Trasa koncertowa z okazji wydania debiutanckiego albumu Decadent Fun Club "OKO". Gościem specjalnym będzie Anja Orthodox ze swoim solowym projektem.

maj 16

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
Kup bilet
maj 29

środa, godz. 19:00

bilety 30 zł
Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, Pol'and'Rock, Jarocin, Castle Party, OFF Camera, FAMA) Decadent Fun Club wydaje długo wyczekiwany album "OKO" (premiera 23 lutego 2024).

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Album wyczekiwany przez branżę muzyczną, która dostrzegła potencjał Decadent Fun Club już kilka lat temu, ale przede wszystkim - przez słuchaczy. Środki na realizację albumu w dużym stopniu pochodzą od fanów, którzy wzięli udział w zrzutce, dzięki czemu zespół mógł zadbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej swobody artystycznej. W odróżnieniu od wczesnych, anglojęzycznych utworów DFC, album "OKO" zawierać będzie 10 piosenek z polskimi tekstami. Za brzmienie odpowiada dwóch producentów: Leszek Biolik (m.in. Republika, Wilki, Fiolka) i Bartek Szczęsny (m.in. Rebeka, The Dumplings, KAMP!).Oprócz Decadent Fun Club wystąpi GOŚĆ SPECJALNY - Anja Orthodox - ze swoim solowym projektem.

Początki projektu solowego Anji sięgają roku 2000, kiedy to zafascynowana syntezatorami i samplerami rozpoczęła pracę nad materiałem w klimacie synth/romantic/experimental. Zagrała nawet kilka kameralnych koncertów, jednak działalność jej macierzystego zespołu Closterkeller była na tyle intensywna, że projekt solo poszedł w odstawkę. Fani od wielu lat dopytywali Anję o kontynuację tego intrygującego wątku, było nawet kilka prób, w większości nieskutecznych - poza jednym, symbolicznym akcentem w postaci utworu "W teatrze cieni", który ukazał się na singlu w 2016 roku. Pozostała część materiału solowego ponownie trafiła do "szuflady". Aż do teraz...

Impulsem okazało się zaproszenie Anji przez zespół Decadent Fun Club do zaśpiewania w utworze "Tam". Idąc za ciosem, zespół zaproponował Anji udział w trasie koncertowej. Początkowo miała tylko zaśpiewać gościnnie jeden utwór, jednak z czasem wokalista zespołu - Paweł - zdołał nakłonić Anję do tego, by "przy okazji" zagrała też swój koncert. Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów Anji i z pewnością jedna z nielicznych możliwości usłyszenia jej autorskiego materiału solo, gdyż w dalszej przyszłości na realizację czekają już kolejne plany związane z Closterkeller.

Bilety

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  50 - 60 zł

Opinie (1)

 • OKO

  bardzo udany koncert, czekamy na kolejne.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • ciężkie brzmienia , muzyka alternatywna , rock / punk
  kwi 26
  piątek, g. 18:00
  Gdynia, Podwórko.art
  Futureslave tour 2024