• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dawid Podsiadło (2 opinie)

pop

Dawid Podsiadło wystąpi 4 września 2021 roku na Stadionie w Gdańsku. Po sukcesie koncertu na PGE Narodowym w Warszawie, Artysta wraca z nową odsłoną stadionowego widowiska.

lip 19-20

piątek - sobota, godz. 17:00

bilety 249 - 449 zł
wyprzedane
paź 6

niedziela, godz. 18:30

Gdańsk Sopot,
bilety 126 zł
Kup bilet
Partnerem koncertu są Stadion Gdańsk, Miasto Gdańsk i Saur Neptun Gdańsk.
Organizatorem wydarzeń jest agencja Muzk, a producentem wydarzenia agencja East Eventz.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

pop - koncerty w Trójmieście


Odpowiedzi na pytania dotyczące biletów: https://www.ebilet.pl/faq/

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach.

O Dawidzie Podsiadło
Mijający rok był pasmem sukcesów dla Artysty. Deszcz nagród (w tym Paszporty Polityki oraz Fryderyki), niesamowity sukces płyty "Małomiasteczkowy", która zaledwie w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej (150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), czy ogromne sukcesy jego piosenek na radiowych i streamingowych playlistach to tylko część z nich.

W ramach trasy "Wielkomiejski Tour" muzyk razem z zespołem odwiedził kilkadziesiąt kameralnych sal widowiskowych, by zakończyć sezon koncertowy jednym z największych wydarzeń mijającego roku. Koncert na PGE Narodowym w Warszawie dla 60 tysięcy fanów, na którym wystąpił razem z Taco Hemingwayem, przeszedł do historii polskiej estrady. Bilety wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie - prawie wszystkie znalazły nabywców w zaledwie kilka godzin. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi krajowi wykonawcy od wielu lat zgromadzili tak liczną publiczność na swoich solowych koncertach.

Organizatorem wydarzeń jest agencja Muzk, a producentem wydarzenia agencja East Eventz.

Zwrot biletu

Tych, którzy chcą zwrócić bilet, obowiązuje aktualny regulamin (powstał na bazie ustawy z dnia 2 marca 2020). Wszyscy zainteresowani tą opcją otrzymają zwrot środków maksymalnie w ciągu 180 dni. Przed upływem ustawowego terminu otrzymają wiadomość, gdzie będzie dostępna opcja zwrotu. Odpowiedzi na pytania dotyczące biletów: https://www.ebilet.pl/faq/


Opinie (2) 1 zablokowana

 • To kiedy w końcu?

  4 września czy czerwca? I bilety wyprzedane czy nie? Zróbcie lepiej nowe wydarzenie.

  • 0 0

 • Oto historia, jak Dawid pandemią przykrywa nierentowny koncert.

  Jakoś inne dookoła występy się odbywają, w tym wkrótce zapewne podczas meczu piłki nożnej, na którym będzie więcej osób, niż na gdańskim stadionie. Kasa, kasa, kasa i sodówka, a nie pandemia. Król żenady.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.